Ще два «проффесори»! Чи не забагато для одного уряду? Гройсман і Рева не відстали від Януковича

Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана запідозрили в можливу підробку диплома, але навіть це ще не все.

Так, Печерський суд Києва зобов’язав Міжрегіональну академію управління персоналом надати слідчим доступ до Студентського справі Володимира Гройсмана.

При цьому диплом про вищу освіту Гройсман нібито отримав всього за два роки (!).

Але це ще не все. Як виявилося соратник прем’єра Андрій Рева також здобував вищу освіту в цій Академії. І більш того, міністр соціальної політики України здобув вищу Юридична освіта, в стінах Міжрегіональної академії управління персоналом рівно за один рік.

«Тільки в Україні, за РІК можна стати дипломованим юристом. Це фантастика! Просто сміх крізь сльози…», – зазначив з цього приводу юрист і блогер Михайло Шнайдер.

Користувачі соціальних мереж активно коментують цю новину.

«У в’язницю неуків! І виставити позов за незаконно виплачену платню на постах держслужбовців, за вищі посади, отримані злодійським шляхом обману.

Нехай шиють тапочки і виплачують до кінця днів, шахраї!»,

«То був проффесор, а ці – ахадемікі…», «Гідне спадщина професора Віті», «Це не просто ганьба. Це порушення закону», «Позорище», «У них все“не справжнэ” дипломи, мова, обіцянки, любов до України і т.д. і т.п.-все це фальш…»,

«Одне шахраї!», «Які дипломи, такі і закони», – пишуть в мережі.

Раніше стало відомо, скільки за березень заробив прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Так, заробітна плата прем’єр-міністра чиновника за березень склала 36 636 гривень.

З них посадовий оклад – 19 048 гривень, надбавка за вислугу років – 6 857 гривень, надбавка за інтенсивність праці – 8 571 гривню і зарплата за час відпустки посилання – 1 786 гривні.

Також Гройсману нарахували індексацію в розмірі 374 гривні. Сума утриманих податків склала 7 144 гривні, з них податок з доходів фізичних осіб – 6 594 гривні, військовий збір – 550 гривень.

Фактична сума, отримана прем’єром, склала 29 492 гривні.

Share

3 Comments

  1. Beatrice Flocke

    I just want to say I am just all new to blogging and site-building and honestly savored you’re blog site. More than likely I’m likely to bookmark your blog . You certainly come with really good articles and reviews. Appreciate it for revealing your web page.

  2. Nana Schwaderer

    Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl authors and blogs

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.