Ще один доказ російської інтервенції для Гааги: Ідентифікований танковий підрозділ РФ на Донбасі. Фото надав сам танкіст

Новий доказ російської інтервенції: волонтери ідентифікували підрозділ танкістів РФ на Донбасі.

Міжнародна волонтерська спільнота InformNapalm у ході проведення OSINT-розслідувань задокументувала більше 50 унікальних типів озброєння, яке могло бути «відряджене» на Донбас разом із військовими фахівцями тільки з території РФ, що є доказом інтервенції.

У жовтні 2014 року волонтери-розвідники спільноти InformNapalm ідентифікували підрозділ танкістів 136-ї окремої мотострілецької бригади ЗС РФ.

Ідентифікація унікальних зразків зафіксованої на Донбасі зброї та техніки, яка стоїть на озброєнні російсько-терористичних військ, є важливим аспектом збору доказової бази російської гібридної агресії проти України.

Завдяки фотографіям, які завантажив на сторінку в соцмережу російський військовослужбовець Віталій Маракасов вдалося встановити точне місце розташування 136-ї ОМСБр на чотирьох танках Т-90.

На фото ви бачите дорожню розв’язку в районі населеного пункту Фабричне неподалік від Луганського аеропорту із вказівником: наліво – Красний Луч, прямо – Старобільськ, вправо – Луганськ.

На інших фото видно, судячи з бронювання нічного прицілу, російські танки Т-90А модифікації 2006 року з тепловізором другого покоління «ЕССА».

Танки пофарбовані в триколірний камуфляж, чітко видно датчик вітру. На одній із фотографій зафіксований короб для зенітного кулемета НСВТ, у якого світло-зеленою фарбою зафарбований бортовий номер танка.

Також на одній із фотографій Маракасов позує у шоломофоні з номером «438» (восьмий танк третьої танкової роти).

Якщо подивитися репортаж російського каналу «Звєзда», присвячений переозброєнню 136-ї ОМСБр на нову техніку, й прочитати допис російського військового блогера, – то ми бачимо все ті ж Т-90А в триколірному камуфляжі.

На одному з танкістів шоломофон з номером «412» (другий танк першої танкової роти).

Тобто, збіг по модифікації, камуфляжу й першій цифрі тризначної нумерації бортових номерів танків дає нам право стверджувати, що танки, ідентифіковані нами під Луганськом, належать саме до 136-й ОМСБр ЗС РФ.

Share