Щоб не дратувати Путіна… Спочатку зняли українські прапори на Донбасі, тепер виведуть інструкторів НАТО з території України. «Слуги народу» готові. А ми?

У «Слузі народу» готові обговорити виведення інструкторів НАТО з території України

Глава комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики, нардеп від партії «Слуга народу» Богдан Яременко заявив, що для відновлення довіри і деокупації Донбасу партія готова обговорити виведення американських інструкторів з території України.

Про це він сказав в інтерв’ю ТСН.ua.

“Оскільки нам треба повертати своїх полонених, нам треба думати, яким чином створити ситуацію, коли не будуть літати снаряди, все рівно про це треба говорити.

Отже, якусь довіру за столом переговорів відновлювати потрібно. Відновлюється вона дуже просто: шляхом реалізації якихось конкретних невеликих кроків, які реалізовані успішно”, – сказав Яременко.

За його словами, ситуація у світі розвивається таким чином, що загального примирення або загального рішення конфлікту не буде.

“Я ж і говорю про відновлення довіри шляхом переговорів, реалізації якихось конкретних маленьких дій, повернення полонених. Звичайно, це покращить атмосферу за столом переговорів – коли воно буде зроблено, воно дозволить перейти до якогось наступного питання.

Не обов’язково про зміну української Конституції чи амністію, бо ще є маса гуманітарних питань на лінії розмежування, є питання виведення іноземних військ з території України”, – додав нардеп.

Зазначимо, що, зокрема, йдеться про американських інструкторів на території України.

“Так, росіяни скажуть, що йдеться про американських інструкторів з території України, ми скажемо, що російських нерегулярних військових формувань з окупованих територій.

Але до цієї дискусії все рівно потрібно дійти. Вона ще не починалась.

Президент – дуже поінформована людина, він не може не розуміти всю цю ситуацію. Але він очевидно як дипломат не може сказати інакше, не можна “іти під вінець, думаючи про розлучення”.

Ми повинні говорити, домагатися в тому, в чому це можливо, не поступаючись жодними своїми інтересами, десь досягти якогось процесу, створити ситуацію, яка би примусила росіян зробити щось, що нас задовольняє”, – сказав Яременко.

«Блд… Блд… Блд… — не стримав себе у коментарях відомий журналіст Віталій Гайдукевич.

Москва сказала «нафіг НАТО», зелені узурпатри взяли під козирьок. «Простим людям», це будуть впарювати під соусом «довіри процесу врегулювання».

Питання «яка ціна звільнення заручників» ставилося не дарма.

Ну, що хто там бігав із прапором «давайте без політики», готові повернутися до адекватності і спільних дій?»

Share