Школярам заборонять користуватися в школі смартфонами: як це буде реалізовано на практиці? Відбиратимуть на вході? Обшукуватимуть на перервах?

Телефони заборонять у школі: з’явилося скандальне рішення, з 1 вересня все зміниться

Російські школярі більше не зможуть користуватися смартфонами в стінах навчальних закладів.

Про це у своєму блозі LiveJournal написала блогер Лена Міро, пише Politeka.

За її словами, подібна заборона почне діяти вже з 1 вересня 2019 року.

Блогер зазначила, що з подібною ініціативою виступила російський політик і глава Ради Федерації Росії Валентина Матвієнко.

Батьки, в свою чергу, гнівно відреагували на ініціативу російської влади і охрестили цю заборону “порушенням прав людини”.

Однак, як пише блогер Олена Міро, діти цілком можуть обійтися без смартфонів в школі, а для “нормального існування” їм необхідно дати звичайний телефон.

“Телефон повинен бути телефоном. Можна дзвонити на нього і з нього на три номери — двом батькам і одному (на вибір) – бабусі або дідусю. Ним же можна відправляти СМС-повідомлення.

По-друге, телефон повинен бути ударостійким і водонепроникним… По-третє, всі телефони повинні бути однаковими, щоб уникнути сопливих суперечок, у кого трубка крутіша. Хлопчикам – сині. Дівчаткам – рожеві. На звороті-гравірування з ПІБ”, – пояснює свою точку зору вона.

Міро також упевнена, що в подібних телефонах не повинно бути камери, великого екрану і точки доступу в мережу.

Розробники, за її словами, можуть вбудувати в нього модуль, який дозволить батькам відстежувати пересування дитини.

“Хочете, щоб дитина дивилася порнушку ВКонтакте? Ось вдома нехай дивиться, якщо ви – батьки-ідіоти.

Я проти смартфонів у школі. Але я проти і пропозиції Матвієнко про повну заборону. Потрібна золота середина – шкільний мобільник”, – підсумувала блогер

 

Share