Сховати нічого не вдасться: Дрон ОБСЄ зробив важливу знахідку на Донбасі

Спеціальна моніторингова місія констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню в Донецькій та Луганській областях.

Безпілотник ОБСЄ зафіксував 30 танків неподалік Луганська в непідконтрольних уряду України районах.

Про це йдеться у звіті ОБСЄ, повідмляє Главком.

«Місія продовжує здійснювати моніторинг відведення озброєння, передбаченого Мінським меморандумом… Так, за лініями відведення, але за межами виділених місць зберігання в непідконтрольних урядові районах на основі даних повітряного спостереження виявлено 30 танків (невстановленого типу) поблизу н. п. Круглик (31 км на південний захід від Луганська)», — йдеться у звіті.

Спеціальна моніторингова місія констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню в Донецькій та Луганській областях у порівняні з попереднім звітним періодом.

Крім того, місія виявила сліди обстрілу, характер яких вказує на використання касетних боєприпасів, поблизу Новотошківського Луганської області.

Команда СММ ще раз відвідала постійне місце зберігання важкого озброєння в непідконтрольному урядові районі Луганської області, розташування якого відповідає лініям відведення, і зауважила, що там і досі бракує 6 буксирувальних і 3 самохідних гаубиці.

У непідконтрольному урядові районі Донецької області спостерігачі ще раз відвідали постійне місце зберігання озброєння, розташоване за межами ліній відведення, та зауважили, що там і дотепер бракує 11 танків (чотирьох Т-64 та сімох Т-72).

СММ і надалі сприяла проведенню і здійснювала моніторинг ремонтних робіт і технічного обслуговування на шламонакопичувачі фенольного заводу поблизу Залізного, на залізничній станції в н. п. Попасна (підконтрольний урядові, 69 км на захід від Луганська), на водоканалі поблизу Станиці Луганської, а також на водогонах біля Новотошківського.

Share

One Comment

  1. James Haik

    I simply want to tell you that I’m newbie to blogging and site-building and honestly enjoyed this web site. Likely I’m likely to bookmark your blog post . You definitely have perfect writings. Thanks a bunch for sharing with us your blog.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.