«Штати запустили вірус, щоб зірвати всесвітнє святкування 75-річчя Перемоги»: От ви смієтесь, а в ДНР це офіційна точка зору

У “ДНР” вважають, що коронавірус придумали в США, щоб зірвати святкування 75-річчя Перемоги в РФ.

У так званому “міністерстві інформації ДНР” вважають, що коронавірус навмисно був запущений американцями, щоб зірвати святкування 75-річного ювілею Великої Перемоги в Росії, куди були запрошені світові лідери, та маніфестації “безсмертного полку” в різних країнах світу.

Про це йдеться в дописі телеграм-каналу “МАЙ ДНР”, який веде співробітниця “міністерства інформації ДНР” Майя Пирогова.

“Чому це мені здається, що всю аферу з короновірусом Штати запустили взимку для повноцінної загальносвітової істерики акурат до 9 Травня?

Переробники історії та інші глобалісти, фінансисти, ліберали дуже вже не хочуть приїзду в Москву світових лідерів і їхніх представників, а тут оба-на, і тобі така відмазка”, – пише Пирогова.

За її висновком, «виродки» — ініціатори епідемії заборонять простим людям відзначати роковини перемоги в Другій світовій війні.

“Ці виродки, які запустили коронавірус, тепер скажуть, що: не можна дітей і ветеранів виводити на заходи 9 Травня, не можна мільйонам по всьому світу виходити на “Безсмертний полк”, не можна влаштовувати військовий парад, щоб уникнути зараження військовослужбовців (ха-ха), не можна класти біля пам’ятників загиблим героям квіти, не можна надягати георгіївську стрічку й медалі – вони можуть стати переносниками вірусу…

Не можна буде взагалі навіть згадувати про Перемогу, потрібно боятися вірусу, санжарити оточуючих і не руйнувати ліберально-фашистські міфи”, – передає уявлення про “підступи Заходу” орієнтована на Росію співробітниця сепаратистської установи в Донецьку.

Варто зазначити, що подібне уявлення щодо ролі США в поширенні коронавірусу останніми днями проявляється в багатьох ресурсах російського інформпростору (цими днями РФ теж починає вживати деякі обмежувальні заходи у зв’язку з епідемією COVID-19).

Share