«Шукаюємо кваліфікованого вчителя української мови»: Олена Зеленська відверто розказала, як чоловік старається. Сподвижники президента навіть не намагаються

Олена Зеленська шукає викладача для чоловіка: йому дається важко.

«Зараз, звичайно, Володимир намагається поглибити свої знання, він вчить. Ми шукаємо викладача».

Дружина Володимира Зеленського Олена розкрила деталі того, як слуга народу покращує українська мова., він удосконалює свою українську мову.

Передає «BBC Україна».

«Звичайно, ми знаємо українську мову і вільно нею спілкуємося. Але одна справа, коли ти це робиш у звичайній обстановці, швидко знаходиш слова і все добре.

Останнім часом він (Зеленський, — ред.) постійно в стресі, постійно під напругою і психологічним тиском. Тому важко», — каже Олена.

За її словами, вперше вона почула українську мову, коли була ученицею другого класу.

«Зараз, звичайно, Володимир намагається поглибити свої знання, він вчить. Ми шукаємо викладача, який би допоміг йому набрати швидкість. Адже подивіться, Петро Олексійович говорить завжди повільно, з чіткими паузами, розділяючи фрази. Володимир теж так може говорити, але це не його природний темп мовлення.

Він швидко говорить. І коли починає швидко говорити, в цей час перекладає, виникають затримки і з’являється відчуття, що людина говорить не на своїй мові», — пояснює дружина Зеленського.

Вона каже, що важливо, щоб оточення її чоловіка говорило українською.

«У них у штабі вже говорять тільки українською», — додає Олена.

Share