Скандальна ідея президента Зеленського про люстрацію усіх чиновників вітається виборцями. Навіть у 37-у році народ так щиро не аплодував репресіям

Президент Володимир Зеленський заявив про плани внести зміни до закону про очищення влади і внести у перелік посад, які підпадають під люстрацію, всіх представників влади, які керували країною з 2014 по 2019 роки.

Про це він сказав у відеозверненні, опублікованому у Facebook.

«Хочу поділитися тим, що наболіло. За менш, ніж два місяців на посаді, особливо після останніх поїздок країною, відчуття одне — просто бракує цензурних слів», — сказав він.

За його словами, він щодня спілкується з чиновниками різних рівнів і розуміє — це «безнадійний діагноз».

«Біло-сині, червоно-білі, помаранчеві, бордові, рожеві. Насправді, вони всі однієї масті. Їм всім фіолетово», — заявив президент.

«Для чого потрібні народні депутати, які залишають недоторканність, узаконюють незаконне збагачення, просто не ходять на роботу.

Для чого міністри, які розказують, що українці дуже багато їдять та будують дороги лише у власному фейсбуці і народжують дітей в Америці. Які угробили здоров’я нації і розповідають про шкоду вишневих кісточок», — перелічив він.

«Для чого потрібні прокурори, які можуть посадити тільки власну печінку. Для чого міністр економіки часів Януковича, який називає людей ублюдками, вириває з рук телефони і обіцяє дати їм всім по пиці», — додав він.

За словами Зеленського, він щодня ламає голову, що з ними робити: обміняти на полонених, чи вдягнути у браковані бронежилети, які вони закупили, і відправити на передову.

«Думаю, найменше, що можна зробити зараз, назавжди позбавити їх усіх можливості брати участь в управлінні державою», — сказав Зеленський..

Скандальна ідея президента України Володимира Зеленського люструвати високопоставлених чиновників часів президентства Петра Порошенка викликала бурхливу реакцію в українському суспільстві.

Українці виявили дивні речі в новій ідеї Зеленського про люстрацію, передає «Діалог.UA».

У четвер, 11 липня, Зеленський раптово виступив з новим відеозверненням до українців. Він заявив про плани люструвати всіх високопоставлених чиновників, які працювали в період з 2014 по 2019 роки.

Він уточнив, що відповідний законопроект вже розроблений його командою.

Остання заява особливо зацікавило українців. Справа в тому, що буквально через кілька днів після повернення в Україну пособник Януковича Андрій Портнов згадав у Telegram законопроект, про який сказав Зеленський.

«Друзі, розробив короткий законопроект про зміну закону про люстрацію — забороняється займати будь-які державні посади особам, призначеним в період правління попереднього політичного режиму з 22 лютого 2014 року по 20 травня 2019 го», — хвалився в соцмережі екс-заступник глави АП за президентства Януковича.

Багато хто впевнений, що це не збіг, а доказ роботи Зеленського з одіозним агентом Кремля.

Зацікавив українців і інший нюанс в ініціативі Зеленського. Президенту нагадали, що в разі прийняття цього закону він позбудеться доброї половини своєї команди.

«Є дві проблеми. Перша — частина з тих, хто підпадає під люстрацію, вже є членами нової команди Зеленського (оце поворот).

Друга — якщо традиція приживеться — через п’ять років під люстрацію потрапить уже команда і нардепи самого Зеленського «, — попереджають президента.

Прокоментувала ідею і віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

«Пропоную команді президента Зеленського в розширенні люстрації піти ще далі. Під люстрацію включити всіх, хто не знає, хто такий Голобородько, хто жодного разу не купував квитки на» 95 квартал «, хто не дивився» Сватів «, хто не працював аніматором, хто не голосував за Зе. Зробіть країну разом «- написала вона.

У соцмережі велика кількість відгуків на ідею Президента. Багато захоплених, але звернули на себе увагу «Ватри» ось ці:

«…Чим далі, тим цікавіше. Навіть у 37-у році народ так щиро не аплодував репресіям. Цікаво, чим все закінчиться?»

«…натравити плебс на свою еліту — улюблене заняття диктаторів. Логіка історії…»

«…ми вагітні диктатурою… Це закономірність, яку не об»їдеш. Але диктатура в 21 ст. має триматися на любові мас до свого диктатора».

Вам не тривожно?

Share