«Слава Україні!» Російський вчений шокував ведучу, демонстративно відмовившись дискутувати з сумнозвісним Стрєлковим-Гіркіним

У Росії вчений залишив прямий ефір зі словами «Слава Україні».

У Росії соціолог і філософ Ігор Чубайс на дебатах з колишнім ватажком окупантів ДНР Ігорем Стрєлковим-Гіркіним назвав того злочинцем і пішов з місця дебатів зі словами «Слава Україні».

Дебати між Чубайсом і Стрєлковим-Гіркіним були заплановані в рамках програми «Радіорубка» на пропагандистській радіостанції «Комсомольская правда».

Відразу ж після початку дебатів Чубайс взяв слово і висловив свою позицію стосовно ситуації в Росії і в Кремлі.

Він звинуватив президента Росії Володимира Путіна в триваючій глибокій демографічнй та економічній кризі, в якій перебуває країна.

«Донбас, звичайно, де-юре є частиною України, і він туди повернеться. Але в цілому я хочу пояснити свою позицію.

Я вважаю, що наша країна (Росія, — ред.), на жаль, знаходиться у стані глибокої кризи. І екологічної — два мільйони кілометрів тайги вже згоріло, і демографічної — у нас зменшується населення, і економічної — у нас вже п’ять років знижується життєвий рівень.

Причому за це відповідає президент», — зазначив Чубайс.

«І при цьому наша країна веде війну в Україні.

Україна домагається демократичних прав, правових норм. В Україні відбулися вільні вибори, Україна є частиною Європи — вільний в’їзд-виїзд.

І я відразу хочу сказати, що вважаю війну з Україною злочином. Той, хто розв’язав цю війну — є злочинцем.

І я готовий вести дискусію лише в тому випадку, якщо мій опонент визнає свою провину і відповідальність. Якщо не визнає, я залишаю студію.

Слава Україні!» — сказав Чубайс і пішов зі студії, не дочекавшись відповіді Гіркіна.

Спантеличена радіоведуча-пропагандистка після цього заявила, що Чубайс таким вчинком нібито продемонстрував свою поразку, «втік».

Після ефіру Ігор Чубайс прокоментував свій вчинок, додавши, що дискутувати з убивцею Стрєлковим-Гіркіним не збирається.

Як відомо, Ігор Чубайс є братом відомого російського політика Анатолія Чубайса.

Share