«Слугу народу» «збили» на льоту: законопроект про продаж SIM-карт за паспортами підняв у суспільстві хвилю обурення

Продаж SIM-карт за паспортами: «Слуга народу» відкликає законопроєкт №1083 для доопрацювання.

Закон мав набрати чинності з 1 липня 2020 року — Продаж SIM-карт за паспортами: «Слуга народу» відкликає законопроєкт

Про це написав один з ініціаторів законопроєкту заступник голови Комітету з питань цифрової трансформації, народний депутат від «Слуги народу» Олександр Федієнко у Facebook, пише Главком.

«Одразу можу сказати, що я вважаю, що всі інформаційні вкиди не мали під собою жодного підґрунтя. І закон потрібен!

Як людина, яка завжди відстоювала свободу тим паче у мережі, вважаю що закон не порушує ці принципи. Але… Бачу, що анархія нашому суспільству до вподоби», — написав він.

У коментарі виданню internet.ua нардеп повідомив, що рішення було ухвалене після консультацій з міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим та співавторами законопроекту.

«Попри те, що над розробкою даного законопроєкту працювали представники всіх ключових галузевих організацій та близько 30 запрошених експертів, проект документа був підданий критиці з боку громадськості. Було вирішено провести додатковий краш-тест документа», — пояснив нардеп.

Нагадаємо, напередодні нардепи від «Слуги народу» надали на ознайомлення комітету законопроєкт №1083 про електронні комунікації, яким пропонується ввести реєстрацію SIM-карт за паспортами та блокувати «сірі телефони.

Закон мав набрати чинності з 1 липня 2020 року.

Share