Смертельний грибок шириться Європою, є подробиці

Жителів Німеччини атакує небезпечний грибок. Раніше він був зафіксований на території США, Індії та Великобританії, а вперше штам виявили в 2009 році в Японії.

Сьогодні в медпункти Німеччини звертаються люди, уражені Candida auris.

Якщо вчасно не звернутися до лікаря, можливий летальний результат. Медики побоюються епідемії, яка на тлі постійно зростаючої кількості заражених цілком можлива, повідомляє “Народна Правда” з посиланням на УКРОП.

За весь час зареєстровано 800 хворих по всьому світу. Грибок небезпечний тільки для людей з ослабленим імунітетом, здорові люди можуть не хвилюватися. Однак варто зазначити, що носіями грибка можуть бути абсолютно всі.

Candida auris особливо небезпечний для діабетиків, а також людей, яким трансплантували органи. Грибок здатний викликати внутрішні кровотечі, людина зрештою гине.

На сьогоднішній день немає ліків, які б вбивали грибок і при цьому не завдавали шкоди організму людини.

Фахівці Великобританії, Швеції та Японії вже активно працюють над створенням медикаментів.

Нагадаємо, епідеміологічна ситуація в Україні залишається складною. Фахівці в Україні зафіксували епідемію кору. Найбільше випадків кору зареєстровано в Івано-Франківській області -1344, в Одеській області -1256.

Додамо, що також в Україні прогнозується спалах чергового інфекційного захворювання – дифтерії. Її чекають вже в 2018 році і подейкують, що ситуація буде набагато важчою, ніж з кором.

Share

One Comment

  1. Faviola Jarnagin

    I just want to tell you that I’m new to blogging and seriously liked your web-site. Almost certainly I’m going to bookmark your website . You really have very good writings. Bless you for sharing with us your blog site.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.