Справа загиблого Павла Шеремета: суд зобов’язав поновити розслідування з приводу фальсифікації слідчими доказів проти волонтера і медиків

Справа Шеремета: суд поновив закрите в ДБР провадження про фальсифікацію

Постанову слідчого Державного бюро розслідувань (ДБР) про закриття провадження щодо фальсифікації правоохоронцями справи про вбивство журналіста Павла Шеремета скасовано. Відповідне рішення ухвалив Шевченківський райсуд Києва.

Про це повідомило інформаційне агентство ASPI

Захисники вважають, що експертиза – єдиний доказ причетності однієї з підозрюваних Яни Дугарь.

Відповідні результати нібито мають ознаки фальсифікації.

Про це вони повідомили 5 жовтня на сторінці у «Фейсбук».

Йдеться про відповідне дослідження. Захист подав у ДБР заяву про злочин.

Внаслідок цього у квітні було відкрите кримінальне провадження. Вже у червні цього року слідчий державної структури це провадження закрив. Тим часом, як заявили адвокати, з’явилося більше матеріалів про умисну фальсифікацію обвинувачення проти фігурантів провадження.

Захисники незадоволені таким розвитком подій на даному етапі. У них склалося враження, що ДБР це не орган, який ефективно розслідує злочини МВС, а підрозділ з покриття жахливих порушень.

Раніше ASPI news повідомляло, що захисники Андрія Антоненка, якого звинувачують у вбивстві Павла Шеремета, надали доступ до його профілів у соціальних мережах. Також стало відомо, що йому вручили обвинувальний акт.

Share