Стало відомо, чому засекретили навчання нацгвардійців у мepтвoмy місті Прuп’ять: йде підготовка до деoкyпації Донбасу і звільнення окупованих міст

Журналісти дізналися про «таємні» навчання Нацгвардії у Чорнобильській зоні.

Журналісти дізналися, що Національна гвардія проводить в місті Прип’ять Чорнобильської зони таємні військові навчання.

Про це повідомляє DW з посиланням на свої джерела.

«Просто в місті навчання проводяться», — заявив екскурсовод і показав журналістам кульові отвори в будівлях у місті.

Ресурси «сталкерів» з ЧАЕС підтверджують інформацію про стрільби, також про них згадував директор компанії «Чорнобиль-тур» Ярослав Ємельяненко.

«Кажуть, знову будуть стріляти. Місто закрито, тобто, без попереджень. Туристів не пускали на локацію», — написав він у соцмережах.

Також сайт ДП «Центр організаційно-технічного та інформаційного забезпечення управління зоною відчуження» в травні заявляв, що місто Прип’ять закривали для проведення «режимних заходів».

У Національній гвардії підтвердили інформацію про навчання в зоні ЧАЕС, зазначивши, що такі заходи проводяться в рамках стратегії деокупацію Донбасу.

«Реалізуючи план міністра внутрішніх справ по деокупацію Донбасу «Механізм малих кроків», за погодженням з адміністрацією зони відчуження в Прип’яті періодично здійснюється підготовка підрозділів Національної гвардії України до ведення бойових дій в місті», — заявили в НГУ.

Share