«Страшне, диявольське місце»: селяни вважають смерть у вогні 8-місячної дівчинки невипадковим

Близько полудня 21-річна жінка вирішила спалити сміття у дворі. Біля неї був трирічний син і маленька донечка у візку. Раптом візок із дитиною опинився у полум’ї – дівчинка згоріла, пише Експрес-онлайн.

Трагедія сталася на Вінниччині, у селі Михайлівка Ямпільського району.

«Мама дівчинки зібрала траву, сухе листя та підпалила. Вогонь розгорівся, жінка побігла за інструментом, щоби попідгортати сміття, а коли повернулася – дитина була вже у вогні, – розповідає Експрес-онлайн Микола Мельник, сільський голова.

– Дівчинці було 8 місяців. Мабуть, вона хитнулася, візок поїхав із горбочка вниз і потрапив прямісінько у вогонь.

Одяг дитини швидко загорівся, тож коли жінка повернулася, маля вже загинуло».

Лікарі кажуть, що у дівчинки не було шансів вижити. Адже її легені фактично спеклися і вона не могла дихати. Також на тілі були численні опіки.

У селі кажуть, що на тому місці вже не вперше стається трагедія.

У 1980-х роках тут жила інша сім’я. Одного дня почалася така сильна злива, що вода текла рікою. Господар із жінкою побігли відв’язати коней, та дивним чином людей змила вода і вони втонули.

«Люди в селі шоковані, кажуть, на тому місці є якась нечиста сила, і от забрала ще одне життя», – додає сільський голова.

У поліції розслідують загибель дитини. «Обставини трагічного випадку з’ясовують у рамках відкритого кримінального провадження за статтею 166 КК України (злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування), – каже Сергій Лунга, т.в.о. начальника Ямпільського відділення поліції.

– Такий злочин карається обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Сім’я у селі характеризується позитивно. Батько дітей перебуває на заробітках».

Share

One Comment

  1. Jade Bowlds

    I just want to tell you that I am just newbie to blogs and absolutely loved you’re web-site. Very likely I’m going to bookmark your blog post . You absolutely have beneficial article content. Bless you for revealing your blog site.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.