«Струни зрячі, вічні струни ти торкнеш рукою…»: В Україні закрили єдину школу кобзарів

В Україні закрили єдину школу кобзарів

Стало відомо, що у Стрітівці неочікувано припиняє існування коледж кобзарського мистецтва. Це був єдиний заклад, де професійно готували кобзарів.

У Мережі обурились з цього приводу.

Новину передає «Преса України».

Український актор і режисер Олександр Ігнатуша повідомив, що в Україні закрили єдиний заклад, де професійно готували кобзарів. Як відомо, знаходилась вона у селі Стрітівка Київської області.

Відповідне повідомлення актор залишив на своїй сторінці у соцмережі, зауваживши, що новина шокувала абсолютно усіх.

«Закрили єдину в Україні Школу кобзарів в селі Стрітівка (офіційна назва — Стрітівський педагогічний коледж кобзарського мистецтва). БЕЗ ПОПЕРЕДЖЕННЯ (!) Викладачів і учнів.

Причини поки не відомі, але факт кричущий. Вчителі та батьки учнів збираються протестувати проти свавілля. Потрібна підтримка громадськості та ЗМІ», — зазначив Олександр Ігнатуша.

Тим часом у Мережі почали коментувати новину. Інтернет-користувачі припустили, що причина закриття музично-педагогічного закладу — недобір учнів.

За попередніми даними, на 12 місць подано всього дві заяви.

«Причина — прийняття Дeржавного бюджeту 2018 Вeрховною радою України бeз фінансування тeхнікумів, профтeхучилищ, колeджів… МОН нe запeрeчував», — також з’явилось у коментарях.

Довідка: Стрітівський педагогічний коледж кобзарського мистецтва — це єдине в Україні музично-педагогічний заклад I рівня акредитації.

Його випускники стають фахівцями за освітньо-професійними програмами молодшого спеціаліста за спеціалізацією «Народні інструменти».

Share

One Comment

  1. Chanell Bongiovanni

    I simply want to say I am just very new to blogging and site-building and honestly loved this website. Most likely I’m planning to bookmark your site . You definitely have outstanding writings. Thanks a lot for revealing your web site.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.