Суд визнав винною 16-річну дівчину з Рівного, яка вийшла на пікет за імпічмент президенту, Мовляв, не отримала дозволу «на мітинг»

Суд визнав винною 16-річну дівчину з Рівного, яка вийшла на пікет за імпічмент президенту

Вона відбулася попередженням, але апеляцію все одно подаватиме.

Рівненський міський суд визнав винними в адміністративному правопорушенні 16-річну Дар’ю Коцюрубу та її 20-річного товариша Романа Філюка.

Наприкінці травня У Рівному активістів затримали через пікет за імпічмент.

Про це повідомляє UA:Рівне із посиланням на маму дівчини.

За її словами, суд виніс своє рішення ще 13 червня. Розглядався поліцейський протокол за неповідомлення відповідних органів при проведенні мітингів та демонстрацій.

«У нас – попередження, штрафу немає. Але ми будемо подавати апеляцію і доводити невинуватість», – сказала жінка.

Раніше суд визнав Дар’ю Коцюрубу також винною у розклеюванні листівок перед другим туром президентських виборів. У поліції ці дії назвали агітацією без вихідних даних.

Нагадаємо, 25 травня у центрі Рівного 16-річна Дар’я Коцюруба та 20-річний Роман Філюк провели пікет, під час якого тримали плакати.

На одному з них був напис «Імпічмент президенту». Поліція запросила їх у відділок та склала протокол за неповідомлення відповідних органів при проведенні мітингів та демонстрацій.

Також протокол склали і на матір дівчини. Віце-спікерка Верховної Ради Ірина Геращенко обурювалася цим випадком і заявляла, що готує запит до Національної поліції України.

Після того, як Володимир Зеленський на офіційній сторінці у Facebook написав, що ніякого затримання протестувальників не було, а у відповідь на це 16-річна Даша Коц написала, що це неправда — незнайомі люди в Мережі почали ображати її та осипати прокльонами.

16-річна активістка з Рівного стала жертвою булінгу в соцмережі.

Share