Супрун запрошує на роботу в МОЗ «агентів змін». Навіть без медосвіти. А, дійсно, для чого вона в МОЗі?

МОЗ України запрошує до себе на роботу «агентів змін», які допоможуть трансформувати систему охорони здоров’я.

Про це повідомляє в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун у Facebook, пише Укроп.news.

Очільниця МОЗ зазначила, що невдовзі стартує конкурс на нові вакансії. Щоб подати документи залишилось менше тижня.

Сурпун назвала 5 причн для того, сказати “так” державній службі у МОЗ України:

1. Ми працюємо над наймасштабнішими в Україні та Європі змінами. Впровадження сучасної моделі фінансування медицини, електронної системи охорони здоров’я, міжнародних стандартів лікування, побудова моделі, в центрі якої є пацієнт — все це велика робота і великі виклики. Але ви точно матимете простір та можливості розкрити свій потенціал на повну! Крім того, можливість власноруч зробити кращою, здоровішою і сильнішою країну — безцінна.

2. Сьогодні в МОЗ зібралась одна з найкращих команд. З нами представники пацієнтських організацій, благодійних фондів, управлінці з величезним позитивним досвідом у сфері охорони здоров’я — це постійна мотивація та драйв працювати разом із ними!

3. Вакансій багато — 29! Всі вони різноманітні, як за напрямком роботи, так і за вимогами. Нам потрібні сильні лідери, досвідчені управлінці та кваліфіковані експерти. Для всіх вакансій досвід державної служби не є обов’язковим. Будемо раді як медикам, так і кандидатам без медичної освіти, адже на частину позицій вона не є обов’язковою.

4. Ми відкрите міністерство, а це також означає, що ми відкриті підтримати обґрунтовані ідеї та нові рішення. Ми не кличемо вас на державну службу, щоб ви потонули в купах паперу та бюрократії. Ми запрошуємо побудувати державну службу нового зразка — прогресивну та спроможну відповідати сучасним викликам.

5. Гідна заробітна платня. Державний експерт зароблятиме від 36 200 грн на місяць, керівник експертної групи — від 42 400 грн, генеральний директор — від 50 070 грн.

Документи на усі вакансії можна подавати до 18:00 11 червня, а уже 19 червня розпочнеться перше тестування.

Share

One Comment

  1. Jolene Lauenroth

    I just want to say I’m newbie to blogs and certainly enjoyed your web-site. More than likely I’m likely to bookmark your blog . You certainly have excellent article content. Regards for sharing your blog.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.