Суші та шашлик стали причиною досі небачених паразитарних захворювань

У минулому році на Херсонщині виявили, що майже 23% всього населення хворіють паразитозами.

Як повідомляє Херсонський обласний лабораторний центр, виявлено 14 видів паразитарних захворювань в 2227 чоловік, пише «Херсонская городская газета».

Найбільше випадків ентеробіозу — 89,3%. Найчастіше ентеробіоз діагностується у дітей — вихованців дитячих садів, шкіл і шкіл-інтернатів.

Рідкісні види гельмінтозів також виявлені. Зокрема, 6 випадків дирофіляріозу зафіксовані в Херсоні і Генічеському районі. Всі вони виникли через укуси комарів. Довжина віддалених гельмінтів досягала від 3 до 16 см.

Також виявлено 5 випадків ехінококозу печінки, 2 випадки тріхостронгілоідозу і 3 випадки тениоза. Причина — вживання шашликів зі свинини.

Одній херсонці, яка насолодилася смаком недостатньо термічно обробленої риби в суші, зовсім не пощастило. У неї знайшли подвійну інвазію дифиллоботриоза і наннофіетозу.

Незважаючи не те, що останній випадок малярії в області був зафіксований в 2015 році, ситуація з цим захворюванням не стійка.

Обумовлено це можливістю його завезення з ендемічних країн як херсонцями, так і іноземцями.

З огляду на те, що Херсонщина — територія з високою ймовірністю виникнення і поширення малярії, епідеміологи проводять значну роботу по своєчасному виявленню хворих на малярію, що прибувають з ендемічних країн.

Share

5 Comments

  1. Annita Disbro

    I simply want to mention I am beginner to weblog and absolutely enjoyed your website. Probably I’m want to bookmark your blog post . You definitely have superb stories. Bless you for sharing with us your web site.

  2. Brendan Graichen

    Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl articles and blogs

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.