Суші та шашлик стали причиною досі небачених паразитарних захворювань

У минулому році на Херсонщині виявили, що майже 23% всього населення хворіють паразитозами.

Як повідомляє Херсонський обласний лабораторний центр, виявлено 14 видів паразитарних захворювань в 2227 чоловік, пише «Херсонская городская газета».

Найбільше випадків ентеробіозу — 89,3%. Найчастіше ентеробіоз діагностується у дітей — вихованців дитячих садів, шкіл і шкіл-інтернатів.

Рідкісні види гельмінтозів також виявлені. Зокрема, 6 випадків дирофіляріозу зафіксовані в Херсоні і Генічеському районі. Всі вони виникли через укуси комарів. Довжина віддалених гельмінтів досягала від 3 до 16 см.

Також виявлено 5 випадків ехінококозу печінки, 2 випадки тріхостронгілоідозу і 3 випадки тениоза. Причина — вживання шашликів зі свинини.

Одній херсонці, яка насолодилася смаком недостатньо термічно обробленої риби в суші, зовсім не пощастило. У неї знайшли подвійну інвазію дифиллоботриоза і наннофіетозу.

Незважаючи не те, що останній випадок малярії в області був зафіксований в 2015 році, ситуація з цим захворюванням не стійка.

Обумовлено це можливістю його завезення з ендемічних країн як херсонцями, так і іноземцями.

З огляду на те, що Херсонщина — територія з високою ймовірністю виникнення і поширення малярії, епідеміологи проводять значну роботу по своєчасному виявленню хворих на малярію, що прибувають з ендемічних країн.

Share

One Comment

  1. Annita Disbro

    I simply want to mention I am beginner to weblog and absolutely enjoyed your website. Probably I’m want to bookmark your blog post . You definitely have superb stories. Bless you for sharing with us your web site.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.