Священник із коронавірусом, попри підтверджений діагноз, планує проводити службу. І хто йому заборонить?

Священник із коронавірусом не вірить у діагноз і планує проводити службу.

У Чернівецькій області ще у 4-х священників підтвердили зараження коронавірусом.

Один із них не визнає результатів аналізів та планує вже сьогодні проводити церковну службу.

Про це у Facebook розповів голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

«Серед нових випадків захворювання, які зафіксував наш лабораторний центр, є четверо священнослужителів.

Дивує те, що один з них всіляко намагається відкинути і не прийняти цю інформацію. Він стверджує, що результати лабораторного дослідження є неправдиві, і збирається піти до храму і проводити богослужіння.

Тут питання взаємної відповідальності, адже коли йдеться про життя і здоров’я людей, саме у питанні безпеки суспільство і держава мають бути соратниками», — зазначив Осачук.

Він також повідомив, що за минулу добу в Чернівецькій області зафіксували 73 нові випадки інфікування коронавірусом. Таким чином, загальна кількість хворих у регіоні становить 662.

І, здавалося б, події в Києво-Печерській лаврі, де коронавірусом захворіло понад 90 ченців, а двоє померли, мали напоумити самогубців в рясах, однак…

Однак, предстоятель Української православної церкви Московського Патріархату (УПЦ МП) митрополит Онуфрій звернувся до парафіян із заявою, що на Великдень служби у храмах відбудуться, незважаючи на карантин, введений в країні через пандемію коронавіруса.

Навіть не знаю, як цей абсурд прокоментувати… Хоча, на допомогу в даному питанні приходить банальна математика, пише блогер Олександр Коваленко на ресурсі Канал 24.

Великдень в Україні буде святкуватися 19 квітня. Тисячі храмів РПЦ будуть доступні для тисяч парафіян, які не дружать з інстинктом самозбереження і своєю недалекоглядністю які поставлять під загрозу як своїх близьких, так і оточуючих.

Перші наслідки такого «святкування» ми відчуємо через два тижні інкубаційного періоду COVID-19. Тобто, приблизно в перших числах травня, з 3 по 5, великодні ритуали на свіжому повітрі дадуть про себе знати.

Разом з собою ці носії підхоплять і всіх тих, з ким спілкувалися протягом двох тижнів і так по ланцюжку.

Таким чином, завдяки старанням РПЦвУ, Україну в травні може накрити навіть не друга хвиля коронавіруса, а буквально лавою з вулкану агонія першої хвилі.

А між тим, у Росії в цей час буде проводитися парад Перемоги 9 травня, на тлі урочистих заходів на Червоній площі, без будь-яких акцентів на неконтрольований колапс всередині РФ, будуть згадувати і Україну, що захлинається в нових випадках COVID-19.

Врешті-решт, адже не дарма Данилов монастир розіслав циркуляр своїм філіям із забороною проведення в храмах масових заходів і святкувань.

Розіслав навіть по окупованих територіях. А ось в РПЦвУ дане розпорядження не потрапило.. Проте, в РПЦвУ, згідно зі статутом, без наказу згори самостійно не діють. Хоча, все вказує, що наказ насправді у цих агентів Кремля в рясах, зовсім інший…

Ось таке оголошення й досі висить на дверях Успенського кафедрального собору в містечку Балта Одеської області. Немає слів…

Share