Так бив людей, що вивихнув руку: затриманнями мітингувальників у Москві керував колишній полковник «Беркуту», що відзначився жорстокістю в Києві під час Революції гідності

Протести в Москві: затриманнями мітингувальників керував колишній полковник «Беркуту».

Учорашні акції протесту в Москві знову супроводжувалися масштабними затриманнями мітингувальників, котрі вийшли на неузгоджену з владою акцію протесту з вимогою реєстрації незалежних кандидатів на виборах до Московської міської думи, пише Ракурс.

Російська поліція заявляє про 600 затриманих. Видання «ОВД-Інфо» повідомляє про затримання 700 осіб.

Зазначається, що затриманих відвозили до 38 поліцейських відділків.

Відеозаписи, котрі почали з’являтися в інтернеті, показують, що російські правоохоронці під час затримань жорстоко били людей.

Національна гвардія Росії заявляє про одного з своїх постраждалих співробітників — він вивихнув руку, затримуючи мітингувальника.

За інформацією видання «Радіо Свобода», затриманнями в центрі Москви керував колишній полковник українського «Беркута» Сергій Кусюк.

Косюк під час подій Революції гідності займався розгоном протестів на київському Майдані, згодом він утік до Росії, де став співробітником російських правоохоронних органів.

Кількість затриманих в Москві в суботу, 3 серпня, під час акції біля мерії проти недопуску опозиційних кандидатів на вибори в міську думу зросла до 828 осіб.

Про це повідомляє «ВВС-Інфо».

Всього в акції, за даними МВС, взяли участь 1500 чоловік. Ймовірно, в дійсності на акцію вийшло набагато більше людей.

Також повідомляється про 18 постраждалих, побитих співробітниками поліції.

Серед затриманих 81 неповнолітній і 14 журналістов.

Затриманим закидають порушення правил участі в акції (ч. 5 ст. 20.2 КоАП); непокору вимогам співробітника поліції (ч. 1 ст. 19.3 КоАП).

Їм загрожують штрафи і до п’ятнадцяти діб арешту.

Share