Такого ще не було: Захоплено Одеський медуніверситет, палять документи, викладачів не пускають на роботу

Одеський медуніверситет захопили і знищують документи — МОЗ

Міністерство охорони здоров’я заявляє про захоплення Одеського національного медичного університету.

Про це йдеться у заяві відомства у Facebook, пише Українська правда.

«МОЗ України стало відомо про захоплення Одеського національного медичного університету (ОНМедУ). 10 грудня близько 8:00 невідомі особи силою захопили будівлю закладу та не пускають працівників на робочі місця», — заявляє МОЗ.

Вказується, що особи, які захопили університет, звільняють працівників, передаючи накази через вхідні двері університету, та знищують офіційну документацію.

«Будівлю університету охороняють прихильники екс-ректора Валерія Запорожана, що унеможливлює доступ до закладу. Про це повідомив визнаний МОЗ України в.о. ректора ОНМедУ Констянтин Аймедов», — йдеться у повідомленні.

МОЗ України вважає неприпустимими такі дії осіб, які діють фактично в інтересах екс-ректора, та закликає працівників не виконувати незаконні накази та розпорядження.

«Також МОЗ України пов’язує ці події з тим, що саме сьогодні комісія Міністерства юстиції розглядає скаргу МОН України з приводу незаконної реєстрації Юрія Сухіна керівником ОНМедУ», — заявляють у міністерстві.

Як відомо, у квітні 2018 року Запорожана звинуватили у тому, що він подав неправдиві дані в декларації. Національна поліція склала на ректора протокол про адмінпорушення, пов’язане з корупцією.

Втім, суд не знайшов правопорушень у діях ректора і закрив справу.

17 липня 2018 року МОЗ України достроково розірвало контракт з ректором Одеського національного медуніверситету Валерієм Запорожаном через грубі порушення ним умов контракту та фактичне недопущення до перевірки комісії МОЗ України.

19 липня стало відомо, що охорона і співробітники університету не пускають на робоче місце в. о. ректора Костянтина Аймедова.

Схожа ситуація відбувається і в медуніверситеті ім. Богомольця.

Цікаво, що колишніх ректорів Одеського національного медуніверситету Валерія Запорожана і Національного медичного університету ім. О.Богомольця Катерину Амосову захищає одна юридична фірма.

Share