Таємниці Печерського пагорба: Гройсман вже не входить до команди Порошенка, і тріщина між ними щодня зростає

Гострий конфлікт у владі між президентом Петром Порошенком та прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом поступово перетворює їх на головних опонентів і конкурентів.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

Він показав це на прикладі Міністерства аграрної промисловості.

Бутусов нагадав, що рік тому, 23 травня 2017 року, міністр аграрної промисловості Тарас Кутовий подав у відставку, проте відтоді нового міністра не призначили.

Порошенко, своєю чергою, вирішив посилити свою команду на виборах і запропонував призначити на пост міністра аграрної промисловості відомого бізнесмена Алекса Ліссітсу.

Як зазначив Бутусов, Гройсман на цей момент до команди Президента вже не входить, і тріщина між Президентом і прем’єр-міністром зростає щодня:

«Виконувачем обов’язків міністра є перший заступник міністра Максим Мартинюк. А це людина Гройсмана. І передавати контроль над міністерством під приводом виборів і підігравати Президентові прем’єр не збирається».

«Тому призначення Ліссітси переноситься на невизначений термін, і взагалі питання, чи відбудеться це до виборів.

Міністерство поки залишається без свого штатного міністра», — додав Бутусов.

 

Share

One Comment

  1. Les Paulas

    I just want to tell you that I’m new to weblog and truly loved this blog site. Almost certainly I’m want to bookmark your blog post . You surely have superb writings. Thank you for sharing your blog.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.