Таємницї Ватикану: На Тевтонському цвuнтаpi мали знайти 15-річну дівчинку, а виявили знuкнення… двох принцес. Папа Римський розгублений

Емануелі Орланді було 15 років, коли вона безслідно зникла.

Тевтонське кладовище, яке знаходиться у найменшій державі світу, — не дуже примітне місце.

Ділянка землі знаходиться на місці цирку, побудованого за часів імператора Нерона. Від сторонніх кладовище приховують високі стіни. Поруч — знаменитий Собор святого Петра.

Поховання, можливо, приховує таємницю, яка ось уже 36 років турбує уми італійців: зникнення 15-річної Емануели Орланді.

У четвер на територію цвинтаря прийшли поліцейські, щоб провести ексгумацію двох могил. Вважається, що в одній з них можуть знаходитися останки зниклої дівчинки, повідомляє BBC.

Тевтонське кладовище використовується для поховання співробітників католицьких організацій, рідна мова яких німецька. Як правило, туристів сюди не пускають.

Можна лише підійти до воріт, які охороняє один швейцарський гвардієць.

Якщо спробувати просунути голову крізь ворота, можна ледь розрізнити далекий вхід на кладовище.

Що трапилося з Емануелою?

22 червня 1983 року 15-річна Емануела поверталася з уроку гри на флейті. Її бачили на автобусній зупинці в центрі Риму. Потім вона просто зникла. Ніхто її з тих пір не бачив.

Відтоді не вщухають суперечки про те, що з нею могло статися. Можливо, її викрали й вбили? Якщо це так, де знаходиться її тіло?

У пошуках дівчинки рідні Емануели перевіряли незліченні версії й чутки.

У кінці 2018 року з’явилася надія, що тіло дівчинки виявили, коли на території посольства Ватикану в Римі знайшли людські кістки, проте їхній вік перевищував 50 років

Батько Емануели працював у Ватикані, і зникнення дівчинки багато хто пов’язував з цим фактом. Але чи був зв’язок?

Чому звернули увагу на кладовище?

У березні 2019 роки сім’я Орланді отримала анонімний лист. У ньому була фотографія кам’яного ангела над однією з могил на Тевтонському кладовищі Ватикану.

Можливо, це місце, де похована Емануела?

Родині довелося звернутися до Ватикану з проханням про сприяння. Але раніше Святий престол не виявляв особливого намагання допомогти рідним зниклої дівчинки.

Родині довелося звернутися до Ватикану з офіційним проханням дозволити розрити могилу на Тевтонському кладовищі. Суд Ватикану це прохання задовольнив.

Що робитиме Ватикан?

«Вперше Ватикан продемонстрував, що розглядає ймовірність того, що відповідальність [за зникнення Емануели] може нести хтось у Ватикані», — вважає брат зниклої П’єтро.

Ексгумація почалася після ранкової молитви у четвер, 11 липня. На ній були присутні як родичі Емануели, так і нащадки обох принцес, похованих у двох могилах.

Проте, як заявив представник Ватикану Алессандро Джизотті, внаслідок ексгумації не знайшли ані людських решток, ані поховальних урн.

У склепі Софії фон Гогенлое виявили просторе підземне приміщення, що виявилося порожнім.

У могилі Карлотти Федеріки Мекленбурзької також не знайшли людських решток.

Тепер Ватикан має намір вивчити всі доступні документи про роботи, що проводилися на цвинтарі з XIX століття, сказав Джизотті.

Share