Тернопільскі лікарі борються за дівчинку, яка народилася з вагою всього 390 грамів!

Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина» створений у Тернополі у 2008 році. Метою його діяльності є зниження материнської та малюкової смертності, запобігання інвалідності дітей шляхом підвищення якості акушерської і перинатальної допомоги мешканцям регіону.

На своїй сторінці у мережі Фейсбук одна із працівниць центру Неля Скубенко опублікувала водночас тривожний і зворушливий допис:

«Вже 10 днів ми боремося за життя маленької крихітки Еміліі, яка народилась з вагою лише 390 грам. Це найменша дитина, яку ми виходжуємо за час існування ВІТН ТОКПЦ «Мати і дитина». З дозволу батьків ми опубліковуємо дані світлини з проханням підтримати малечу, батьків і нас у молитві».

Джерело: https://www.0352.ua

Share

3 Comments

  1. Gonzalo Nonaka

    I simply want to mention I’m beginner to blogging and actually enjoyed this blog site. Likely I’m going to bookmark your site . You definitely have great articles and reviews. With thanks for revealing your web-site.

  2. Russell Wierschem

    Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life authors and blogs

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.