Тривожно… Супутник зафіксував сотні (!) російських танків і кілька тисяч військових вантажівок біля нашого кордону. Готується вторгнення?

Супутникові знімки зафіксували сотні російських танків біля кордону з Україною.

Біля кордону Росії з Україною наприкінці листопада супутниками були зафіксовані сотні російських танків.

Про це повідомляє Defence Blog, опублікувавши відповідні знімки, пишуть Українські новини.

Так, супутникові знімки демонструють передмістя Каменськ-Шахтинського в Ростовській області Росії.

За інформацією видання, військова техніка розташована всього в 18 кілометрах від російсько-українського кордону.

Також зазначається, що крім сотень танків (Т-64 і Т-62М) можна розглянути і кілька тисяч військових вантажівок.

Як повідомляли Українські Новини, вздовж держкордону з РФ знаходяться майже 100 тисяч російських військовослужбовців.

Раніше в МінТОТ заявили, що на аеродром близько окупованого Сімферополя РФ стягнула винищувачі.

Вторгнення в Україну буде коштувати Росії дуже дорого і не принесе ніякого успіху, переконаний ветеран ЦРУ Джек Девайн, який пропрацював в розвідці США близько 30 років.

«У Росії є ядерна зброя, танки, потужна армія. Відкрита війна з Росією буде коштувати Україні дуже дорого. Але я пам’ятаю ситуацію в Афганістані в 80-ті. Росіяни вторглися туди, а згодом все це стало для них занадто дорого. вторгнення — дуже дорогий проект і він не може тривати довго.

Якби я був в Москві, я б сказав: дивіться, вторгнення Росії в Україну буде не просто дорогим, але і безуспішним «, — зазначив він в коментарі «ТСН».

У той же час Девайн зазначив, що Україна повинна сама дбати про свою долю. «Ніхто не буде підтримувати того, хто не готовий постояти за себе.

Америка зараз дуже сконцентрована на своїх проблемах — на тероризмі. Як Україна презентує себе світу — критично важливо, — зазначив ветеран ЦРУ.

«Якби мені сказали, що Україні потрібна порада, я б сказав, що потрібно бути сильним не тільки у військовому аспекті, але потрібно зміцнювати всі інститути — це ваш найкоротший шлях до успіху. Я б хотів сказати, що є простий рецепт, але його немає «, — продовжив він.

На думку екс-розвідника, головна мета Путіна — спробувати відвоювати велику роль РФ на світовій сцені. І саме це несе найбільшу загрозу Україні.

«Його агресія кожен день зменшує його шанси стати частиною світової спільноти. Як звичайний громадянин я говорив, що Росія розуміє силу. Україна повинна бути сильною і ми повинні бути сильними поруч з нею», — підкреслив експерт.

Джек Девайн — ветеран ЦРУ, що пропрацював в управлінні з 1967 по 1999 роки. Він брав участь в масштабних операціях американської розвідки, зокрема, у військовому перевороті в Чилі в 1973 році і захоплення наркобарона Пабло Ескобара в 1993 році.

 

Share