Трос для джампінгу oбірвaвся: екстремальна розвага на курорті Буковель відправила до реанімації одразу двох молодих людей

Біда в Карпатах: обірвався трос, люди впали на землю з величезної висоти

На території “Буковеля” в Карпатах Івано-Франківської області сталася надзвичайна подія з відпочиваючими

Під час роуп-джампінгу (екстремальний стрибок з висоти вниз за допомогою страхових альпіністських канатів) обірвалася головна мотузка.

В результаті 21-річна дівчина і 26-річний хлопець з Львівщини полетіли вниз на пішохідну доріжку, пише “Галицький кореспондент”.

Туристи отримали численні травми і їх терміново доставили в лікарню в Яремче. Випадок стався ввечері в суботу, 17 серпня.

Дівчину залишили в лікарні в Яремче, а хлопця перевезли в реанімацію в Івано-Франківську. Стан обох стабільний, загрози життю немає.

Прес-секретар “Буковеля” Оксана Островська зазначила, що екстремальна розвага “Маятник” належить не курорту, а підприємцю, який повідомляв про сертифікований товар і проводив тестування. Тепер на території курорту проведуть перевірку всіх екстремальних розваг.

“Дуже прикро, що на території ТК” Буковель “відбувся неприпустимий випадок, в якому постраждали люди. Курорт надав підприємцю ділянку для ведення діяльності, тому фактично не несе відповідальність за роботу підприємця. І все ж, нещасний випадок стався саме в ТК” Буковель ” тому курорт вирішив тимчасово припинити роботу екстремального атракціону, на якому стався нещасний випадок. Ми ініціюємо перевірку  Мвсіх наявних на курорті екстримальних розваг, щоб жодна людина більше не постраждала “, – сказала Островська.

Представники екстремального атракціону повідомили, що трос, який обірвався, має сертифікат від виробника і був недавно встановлений і протестований. Тому тепер чекають експертизу.

Справу розслідують правоохоронні органи.

Share