Це мало статися! Вже не хочуть вмирати за «русскій мір» і за Путіна навіть за гроші: Держдума дозволила відправляти в гарячі точки строковиків. За відмову — кримінальна відповідальність

«Вже не хочуть вмирати за «русскій мір»: військовий експерт вказав на «великі проблеми» армії РФ/

За словами експерта, в даний час у армії Росії є дві великі проблеми: нестача сучасної зброї, а також гостра недоукомплектованість кадрами.

В «далекій перспективі» Російська Федерація планує сформувати на своїх західних кордонах півмільйонне угруповання збройних сил.»Приблизно таке, як було в групі радянських військ у Німеччині, або хоча б на 200-300 тисяч», – сказав військовий експерт Олег Жданов, передає «Обозреватель».

За його словами, мета такого кроку – «загрожувати НАТО на європейському театрі військових дій».

За оцінками Жданова, мета може бути реалізована «в скороченому складі» до 2030 року.

Експерт пояснив: в даний час у армії Росії є дві великі проблеми: застаріле озброєння і нестача сучасної зброї, а також гостра недоукомплектованість кадрами.

«У 2017 році Держдума дозволила відправляти в гарячі точки строковиків, тому що контрактники вже не хочуть гинути за ті гроші, які може платити Росія.

Люди не хочуть йти на війну і вмирати за «русскій мір» або за Путіна. А в січні цього року Держдума ухвалила закон, що посилює відповідальність за ухилення від військової служби. Розмір штрафів збільшено в 10 разів, посилили кримінальну відповідальність», – повідомив експерт.

Share