Це нам не сниться? «За царя і Отєчество» лунає справді в Україні? В центрі Дніпра віряни Московського патріархату відзначали річницю візиту Миколи ІІ

«За царя і Отєчество»: в центрі Дніпра віряни УПЦ МП відзначали річницю візиту Миколи ІІ

Під час ходи віряни роздавали бланки для підписки на «православний журнал «Спасите наши души», в якому розповідається про «електронний концтабір» глобального світу.

13 лютого центральним проспектом Дніпра пройшла колона православних Московського Патріархату, які таким чином відзначили річницю приїзду російського царя до Катеринослава, повідомляє Релігійно-інформаційна служба України з посиланням на Дніпроград.

Свою хресну ходу віряни організували просто у центрі міста, яке у свій час одним з перших стало на захист України від «руського миру».

Після ходи, вже у середині Спасо-Преображенського собору вони провели богослужіння «за царя і Отєчество».

Офіційно хода була присвячена Стрітенню Господньому, але водночас під час неї згадували про урочистий візит російського царя Миколи ІІ до міста.

Окрім цього, під час ходи віряни роздавали бланки для підписки на «православний журнал «Спасите наши души», в якому розповідається про «електронний концтабір» глобального світу.

 

Share