«Це вигадки Луценка»: 5000 (!) томів справи про злочини приспішників Януковича не доказ для нового Генпрокурора

Рябошапка вважає злочинне угруповання Януковича вигадкою Луценка, – Горбатюк

Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка вважає організоване злочинне угруповання президента-втікача Віктора Януковича вигадкою колишнього очільника ГПУ Юрія Луценка.

Таку заяву в ефірі Радіо НВ зробив Сергій Горбатюк, звільнений 23 жовтня з посади начальника управління спецрозслідувань Генеральної прокуратури, пише Новинарня.

“З перших днів Рябошапка зайняв таку позицію, що злочинної організації [Януковича] немає, «на нашу думку, це вигадка Луценка», – такі фрази казали”, – заявив Горбатюк.

Він зазначив, що відповідні підозри були спрямовані Януковичу і тодішньому керівництву країни, зокрема, ексміністру внутрішніх справ Віталію Захарченку, колишньому генпрокурору Віктору Пшонці, колишньому прем’єр-міністру Миколі Азарову та його заступнику, на підставі зібраних слідчими доказів.

“Такі заяви [про відсутність ОЗУ Януковича] є, і робляться кроки для того, щоб цю [ланку розслідувань] зруйнувати. Я казав «Якщо ви хочете не бачити ознак злочинної організації, вважаєте, що це якась вигадка — будь ласка, там є 5000 томів, читайте, виписуйте докази і виносьте постанову про закриття кримінального провадження»”, – заявив ексначальник управління спецрозслідувань.

Своє звільнення Горбатюк пов’язує з “небажанням Генеральної прокуратури” розслідувати справу про злочинну організацію Януковича, оскільки “зараз при владі є особи, які працювали у той самий час у Кабінеті міністрів”.

Він також додав, що деяким із них можливо повідомити про підозру.

Share