Ціна миру з РФ: федералізація України, російська мова як державна та єдність церкви з Московським патріархатом. Кремль шукає в Україні тих, хто готовий платити

Російський депутат: «Федеральна Україна — те, на чому серце має заспокоїтися».

Депутат Державної Думи РФ Костянтин Затулін заявив, що Росія має домогтися повернення Донецька та Луганська у склад України для того, щоб домогтися перетворення української держави на федеративну

Про це Затулін заявив у інтерв’ю російському виданню «Федеральное агентство новостей», повідомляє Еспресо.

«Донецьк і Луганськ потрібно повернути в загальне політичне поле з Україною, але на гідних умовах. Тобто без розправ, без зведення рахунків, з особливим статусом — як елемент федерації або конфедерації. І саме повернення в цьому статусі Донецька і Луганська стане каталізатором ланцюгової реакції федералізації України.

А федеральна Україна — це те, на чому серце повинно заспокоїтися», — сказав Затулін.

За словами російського депутата, Росії потрібні в Україні проросійські сили.

«Після того як ми вивели з внутрішньоукраїнського контексту Крим, вивести ще і Донецьк із Луганськом означає позбавити союзників ту частину проросійськи налаштованих росіян і українців, які залишаються на іншій стороні України», — додав Затулін.

Крім того, російський політик назвав три цілі, які, на його думку, має втілити Росія щодо України.

«Коли я розмовляв з головою адміністрації попереднього президента, нині прем’єра, про цілі політики на Україні (а у нас голова адміністрації президента за традицією курує український напрямок), то казав йому: «Ми маємо три мети на Україні. Три умови наших особливих відносин із Україною.

Мова не про те, кому належатимуть завод і газопровід. Три умови: федералізація України, російська мова як державна та єдність церкви з Московським патріархатом», — наголосив Затулін.

Share

One Comment

  1. Francoise Corbell

    I simply want to tell you that I am just very new to blogging and certainly loved you’re page. Likely I’m likely to bookmark your site . You certainly come with impressive posts. Thanks a bunch for sharing with us your blog.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.