Туреччина привела в бойову готовність свій фрегат. В Росії напружилися

На Чорному морі стартують військово-морські навчання Sea Breeze-2018.

У ході міжнародних навчань відпрацьовуватимуться різні завдання.

В акваторії Чорного моря 9 липня стартують міжнародні військово-морські навчання Sea Breeze-2018, у яких візьмуть участь військово-морські сили 17 країн світу.

У ході навчань відпрацьовуватимуться різного роду завдання, в тому числі припинення незаконної діяльності на морі, протидія в повітрі і під водою, десантні, а також пошуково-рятувальні операції.

Зокрема, Туреччина направила до берегів України фрегат TCG Yavuz і підводний човен TCG Yıldıray.

У навчаннях беруть також участь турецька мобільна група Міжнародного центру забезпечення морської безпеки — MARSEC COE і троє офіцерів ВМС Туреччини.

За інформацією ЗМІ, 8 липня в Одеський порт зайшов американський ракетний есмінець USS Porter DDG 78, який також візьме участь у навчаннях Sea Breeze-2018.

Навчання відбуватимуться до 21 липня і охоплять північно-західну частину Чорного моря.

Раніше повідомлялося, що в найбільших цьогорічних навчаннях НАТО Trident Juncture 2018, які відбудуться восени в Норвегії, візьмуть участь 40 тисяч осіб, 120 літаків і гелікоптерів та 70 кораблів.

Share

One Comment

  1. Derick Zavatson

    I just want to mention I’m newbie to blogs and honestly enjoyed this web site. Likely I’m want to bookmark your blog post . You actually have good article content. Regards for sharing your webpage.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.