У багатоповерхівках заборонили використовувати сміттєпроводи. Ця радянська будівельна норма в Європі заборонена давно

У багатоповерхівках заборонили використовувати сміттєпроводи.

«Нарешті! Ця радянська норма тепер не є обов’язковою», — Лев Парцхаладзе

З 1 жовтня 2018-го в Україні скасовано обов’язкове проектування сміттєпроводів у багатоповерхових новобудовах, пише Gazeta.ua.

«Нарешті! Ця радянська норма тепер не є обов’язковою», — написав у Facebook заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

За словами заступника міністра, у Європі сміттєпроводи давно заборонені до використання. Натомість європейці ретельно сортують сміття на переробку.

«У наші ж сміттєпроводи скидається все без розбору. Це дуже шкідлива звичка. Будинки повинні будуватися за вищими європейськими стандартами. Це стосується й екології. Разом зі сміттєпроводами в минулому повинні залишитися бруд та антисанітарія», — написав чиновник.

Згідно з новими нормами, необхідність облаштування сміттєпроводів у населених пунктах визначається з урахуванням прийнятої системи поводження з відходами.

«Замість сміттєпроводів можна використовувати підземний або вакуумний спосіб збору сміття. Це буде сприяти чистоті в житлових будинках населених пунктів і поліпшенню екологічної ситуації.

Обов’язкова норма проектування сміттєпроводів зберігається тільки в спеціалізованих будинках для людей із інвалідністю та осіб похилого віку», — підсумував Парцхаладзе.

Share

One Comment

  1. Kandy Lux

    I simply want to say I’m very new to blogging and site-building and absolutely liked this blog. Most likely I’m going to bookmark your blog . You certainly come with incredible stories. Thanks a bunch for sharing with us your web page.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.