У березні на Донбасі «вантажем 200» стали 42 бойовики

У березні 2018 року російсько-терористичні війська на Донбасі втратили 42 особи і ще майже 80 отримали поранення, пише Gazeta.ua.

Про це повідомив офіцер Генштабу, який у соцмережах публікує матеріали про бойовиків під ніком Анатолій Штефан Штірліц.

«За підсумками березня, у підрозділах російсько-терористичних військ ЛДНР ліквідовані 42 бойовики та 79 найманців отримали поранення різних ступенів важкості. Ця цифра може відрізнятися в більшу сторону в зв’язку з постійним приховуванням лідерами бойовиків втрат», — йдеться у повідомленні.

За його словами, російські куратори наказують систематично занижувати офіційну кількість загиблих та поранених, в зв’язку «з низьким призовом на «військову службу за контрактом» та не бажанням останнім часом захищати «кордони республіки».

«Більшість бойовиків, які брали участь у бойових діях протягом перших років війни, вже розчаровані ідеями «русского мира» та «Новоросії» і звільняються з підрозділів російсько-терористичних військ», — зазначається насамкінець.

Share

One Comment

  1. Gerry Colop

    I just want to tell you that I am just newbie to blogging and seriously loved your web-site. Almost certainly I’m planning to bookmark your site . You amazingly have exceptional article content. Cheers for revealing your web site.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.