У Чорне море увійшов бойовий корабель США, що вдарив «Томагавками» по Сирії

У Чорне море увійшов ракетний есмінець (бойовий корабель) Військово-морських сил Сполучених Штатів Америки.

Корабель USS Ross пройшов протоку Босфор під покровом темряви. Про це повідомляється у Twitter у блогу, який відстежує рух військових кораблів через протоку Босфор.

У повідомленні зазначається, що есмінець США був спрямований у Чорне море «для підтримки своїх союзників»  16 лютого 2018 р.

За даними сайту Військово-морських сил США у Європі та Африці, 9 лютого есмінець USS Ross прибув до албанського порту Вльора.

Наголошується, що присутність цього військового корабля в Середземному морі демонструє прихильність США до забезпечення безпеки в регіоні.

У повідомленні ВМС США також вказується, що есмінець бере участь у патрулюванні в інтересах національної безпеки Сполучених штатів у районі операцій 6-го американського флоту.

USS Ross базується в місті Рота в Іспанії.

Нагадаємо, 7 квітня 2017 року США випустили у Сирії 59 крилатих американських ракет «Томагавк», зруйнувавши інфраструктуру військово-повітряної бази Шайрат.

Вважається, що саме звідти було здійснено хімічні атаки на провінцію Ідліб.

Що таке ракетний есмінець USS Ross? Бойовий корабель, оснащений бойовою інформаційно-керуючою системою Aegis; пусковими установками з крилатими ракетами Tomahawk, зенітними ракетами RIM-156 SM-2 або протичовновими ракетами RUM-139 VL-Asroc; а також різним кулеметно-гарматним озброєнням.

Корабель може взяти на борт один вертоліт Sikorsky SH-60 Seahawk.

Share

One Comment

  1. Evie Leehy

    I just want to mention I am just very new to blogs and definitely enjoyed this page. Probably I’m planning to bookmark your website . You certainly come with fabulous article content. Thanks a bunch for sharing your website.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.