У Дніпрі суд вирішуватиме: чи викладати історію України українською?

Завуч дніпровської школи № 108 подала позов на бійця ЗСУ за те, що він “принизив її честь та гідність”, вимагаючи вести уроки з історії України державною мовою.

Про це військовий Дмитро Сундуков написав на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

«Суд відбудеться 29.01 о 10-00 у Самарському суді, м.Дніпро, де я повинен розповісти чому завуч школи №108 не викладає свої години українською (тому що не знає рідноЇ) та чому на час розгляду справи я знаходжусь в армії (в АТО я, тут є більш важливі справи)», — повідомив Дмитро Сундуков.

Також боєць опублікував скріншоти зі сторінки завуча, на яких зафіксовано як вона вітає усіх із «Днем Перемоги», а також повідомив, що ця особа брала активну участь в організації так званого «безсмертного полку», змушуючи дітей виходити на вулиці Дніпра із «дідивоювалами» на палицях.

«Особа створює «безсмертний полк» вигаоняючи діточок з дерев’яшками в руках та плакатами мертвяків російської армії…

Вже загинули тисячі українців на Донбасі, а ми робимо на своїй сторінці «безсмертні полки», а на критику вже є позов про наклеп до бійця АТО та його дружини», — підсумував Дмитро Сундуков.

29 січня громадськість дізнається від суду, чи є «приниженням честі та гідності» вимога вести уроки українською мовою в українських школах.

Share

One Comment

  1. Gita Rosenzweig

    I just want to say I am new to weblog and seriously liked your web-site. Most likely I’m going to bookmark your website . You actually come with terrific articles and reviews. Thanks a bunch for sharing with us your web site.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.