У Києві на вулицях чергуватимуть збройні патрулі. У зв’язку з чим?

На території Києва посили заходи безпеки для недопущення дестабілізації оперативної обстановки.

Про це в коментарі «Українській правді» повідомив речник МВС Артем Шевченко.

«Було доручення міністра внутрішніх справ про забезпечення публічної безпеки і порядку в місті Києві спільними патрулями Нацполіції і Нацгвардії.

Це було зроблено для забезпечення цими нарядами публічного порядку в Києві, протидії злочинності та недопущення дестабілізації оперативної обстановки», — сказав він.

За його словами, заходи запровадили у п’ятницю, 16 березня, і триватимуть вони до «особливого розпорядження».

«Залученні додаткові спільні наряди з Національною гвардією, зокрема озброєні автоматичною зброєю і боєприпасами», — сказав він.

Прес-секретар поліції Києва Оксана Блищик повідомила УП, що заходи безпеки посили зокрема в Урядовому кварталі, на залізничному і автовокзалах.

Раніше, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив тимчасово повіреному у справах Російської Федерації в Україні, що 18 березня до дипустанов РФ для голосування допускатимуться виключно особи з дипломатичним статусом.

Про це він написав у Facebook

«МВС України повідомляє, що в неділю 18 березня 2018 року режим охорони дипломатичних установ Російської Федерації на території України – в Києві, Харкові, Одесі та Львові – не передбачатиме доступ до цих об’єктів громадян РФ для голосування на виборах», — повідомив Аваков.

«З огляду на публічні акції протесту в українському суспільстві, нехтування з боку Росії законними вимогами української сторони, щоб уникнути провокацій і можливих важких наслідків, підрозділи Нацполіції і Нацгвардії забезпечать в цей день належну охорону всіх дипломатичних представництв і установ, а також прилеглих до них територій – відповідно до Віденської конвенції», — зазначив він.

За словами міністра, доступ до установ матимуть виключно особи з дипломатичним статусом. Інші особи і громадяни РФ в цей день на територію диппредставництв допускатися не будуть.

«МВС звертається до дипломатів і громадян Російської Федерації з проханням підкоритися законним вимогам України – не провокувати ситуацію, дотримуватися порядку і законів України», — заявив Аваков.

Він зазначив, що раніше викликав тимчасово повіреного у справах Російської Федерації в Україні і довів до нього офіційну позицію української сторони щодо виборів 18 березня.

«Розраховую, що моя слобожанська мова була доступна і зрозуміла», — додав міністр.

У МВС заявили, що проведення незаконних виборів на суверенній українській території в порушення всіх норм міжнародного права неприпустиме.

Раніше в Росії заявили, що вимагають від Києва забезпечити безпеку для росіян, які 18 березня братимуть участь у виборах президента РФ на території України.

Share

One Comment

  1. Penelope Maletta

    I simply want to mention I am very new to weblog and seriously enjoyed this web page. Almost certainly I’m going to bookmark your blog . You surely come with tremendous articles and reviews. Thanks a bunch for sharing with us your website.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.