У Кремлі розгорається конфлікт: Головний розвідник РФ — «зрадник». Наришкін готує сім’ю до евакуації з Росії

У Кремлі розгорається конфлікт: Путін знайшов у себе «зрадника».

Над головним розвідником Росії серйозно навис дамоклів меч і Україна в цьому допомогла.

Останні невдачі Москви на міжнародній арені – наближення томосу для України, викриття Британією вбивць Скрипалів – у Кремлі терміново намагаються знайти «цапа-відбувайла», «зрадника», на якого можна звалити всі проблеми. І їм, судячи з усього, став голова Служби зовнішньої розвідки (СЗР) РФ Сергій Наришкін.

Координатор групи «Інформаційний спротив», народний депутат Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Facebook написав, посилаючись на російські ЗМІ, що родичі Наришкіна отримали посвідку на проживання в Угорщині – країні НАТО.

За його словами, «війна» між силовими структурами в РФ у розпалі.

«Конфлікт ГРУ і ФСБ за сфери впливу і раніше виривався назовні. Один з недавніх прикладів – вбивство знімальної групи в ЦАР, яка готувала фільм про ПВК «Вагнера», боротьба за сфери впливу на окупованій частині Донбасу та ін.

На цьому тлі ще одна спецслужба – СВР – перебувала в тіні. І ось, схоже, дует конфліктуючих перетворився в тріо», – написав нардеп.

Він пояснює проблеми Наришкіна тим, що він, як головний відповідальний за політичну розвідку, чи не призупинив у зародку процес надання Україні томосу про автокефалію Української церкви. А після озвучення Британією імен росіян, підозрюваних в отруєнні Скрипалів, справи у Росії і зовсім зіпсувалися далі нікуди – нові санкції не змусять себе довго чекати і будуть дуже болючими.

«Один з класичних способів переключити увагу від свого провалу – знайти «зрадника». Не у конкретній справі, а глобального такого зрадника-відщепенця.

Отримання дозволу на проживання в країні НАТО членами сім’ї одного з керівників національної розвідки РФ (який, до речі, з весни 2014 року перебуває під міжнародними санкціями) – це дуже яскравий факт, який важко інтерпретувати інакше, ніж підготовку до евакуації.

Нагадаємо, син начальника зовнішньої розвідки РФ намагався стати громадянином ЄС.

Отдже, голова російської СЗР (давно і близько працює з Путіним) не вірить в світле майбутнє Росії. Це набагато страшніше, ніж втрата двох тонн кокаїну. На «зрадника» легше і томос «повісити» буде.

У цьому вкрай зацікавлені (кожен зі своїх причин) і ГРУ, і ФСБ, і товариш Гундяєв (патріарх Кирило – ред.)», – підкреслив Тимчук.

Share

One Comment

  1. Margarett Hlavaty

    I simply want to tell you that I am just all new to blogs and definitely liked you’re web page. More than likely I’m likely to bookmark your blog post . You certainly come with terrific posts. Many thanks for revealing your website page.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.