У Лондоні скасовано щорічний бал для доньок російських багатіїв. «Наташі Ростови» в сльозах: у татусів проблеми з візами

В Лондоні скасовано бал дебютанток з Росії: у VIP-гостей проблеми з візами.

Російські дебютантки заплатили ціну за погіршення відносин між Британією та РФ після отруєння в Солсбері — їхній щорічний бал у Лондоні скасовано, оскільки заможні гості зіштовхнулися з візовими проблемами.

Про це повідомило британське видання The Times, пише Апостроф.

Поглянути на дебютанток у білих сукнях та яскравих діадемах щорічно приїжджають багатії з Росії. Однак наслідки подій у Солсбері призвели до жорсткіших візових обмежень, які унеможливлюють участь багатих російських гостей у заході.

Організатор балу Елізабет Смагін-Меллоні розповіла виданню, що російські гості, бізнесмени та віпи «зіштовхуються з великими проблемами при отриманні британських віз, їм часто відмовляють», тому вони були вимушені повернути квитки на захід та вимагати компенсації.

«Ми продаємо більшість наших квитків росіянам. Їм важко потрапити в Лондон і взяти участь у балі. Я певна, що отруєння тут теж зіграли свою роль., — розповіла виданню прес-секретар балу Шарлотта Льюіс.

Російський бал дебютанток проводився у бальному залі готелю Grosvenor House.

Це перший «вихід у світ» для десятків дівчат, здебільшого дочок російських багатіїв. Гості балу спостерігають за одягненими у білі сукні дівчатами, які з танцюють з партнерами у кавалерійських мундирах.

Мінімальна вартість квитка на захід — 290 фунтів стерлінгів (26 тисяч рублів). Цільова аудиторія балу — нова соціальна група, що з’явилася в столиці Великобританії: амбітні жінки з хорошою освітою, що належать до верхньогої прошарку середнього класу, з російськомовних країн.

 

 

Share

One Comment

  1. Teddy Sorrow

    I simply want to say I’m newbie to blogging and site-building and honestly savored this page. More than likely I’m planning to bookmark your website . You actually have really good writings. Kudos for sharing your website.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.