У МІД Россії визнали: окупований Крим непридатний для іноземних туристів

Окупанти визнали, що безсилі проти іноземних санкцій та не зможуть заробляти у Криму на іноземних туристах

Про це заявила на щотижневому брифінгу офіційний представник міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова, передає Depo.Крим з посиланням на BSNews.

У її коментарі окупанти постають «жертвами», а не винуватцями війни та окупації.

Відповідно, спрощення процедури отримання іноземцями російських віз не збільшить кількість іноземних туристів в окупованому Криму. Це пов’язано з «постійним залякуванням влади іноземних держав своїх громадян» через можливі поїздки до окупованого Криму, заявила Захарова.

«Питання щодо Криму і полегшення візового режиму. Суть не в полегшенні або зміні оформлення візи російської для іноземних туристів, які збираються відвідати Крим.

Це питання прямої заборони або погроз з боку цілої низки країн, в основному це країни Європейського союзу, США, Канада та Австралія, своїм громадянам, — сказала Захарова. — Просто в ручному режимі залякують, відмовляють, вводять санкції відносно компаній.

Полегшення візового режиму в даному випадку не буде панацеєю, тому що людей просто прямо залякують і відмовляють».

За її словами, окрім «залякування», офіційні особи роблять попередження, як безпосередньо громадянам, так і туристичним компаніям.

«Ми бачимо це в усьому, від позначення Криму в туристичних маршрутах в інтернеті і на сайтах компаній, до прямих попереджень, які даються офіційними особами перед початком туристичного сезону. Або взагалі без прив’язки до якогось приводу туристичним агентам, компаніям, асоціаціям, або безпосередньо громадянам», — підкреслила вона.

Захарова додала, що це питання необхідно обговорювати в рамках міжвідомчої взаємодії, зокрема, це повинні обговорювати представники федеральної міграційної служби, правоохоронних органів і міністерства закордонних справ.

 

Share