У Мінську на переговорах контактної групи Україну представляти вже НІКОМУ! До Донбасу у нової команди ще руки не дійшли?

Минув тиждень з того дня, як Yevgenij Marchuk (Марчук Євген Кирилович ) заявив про вихід з Мінського процесу.

Вражає те, що ні новообраний Президент Зеленський, ні попередній Президент Порошенко на це публічно не відреагували. Між тим, в Мінську тривають щосереди засідання, написав на своїй сторінці у ФБ Роман Безсмертний.

А в цей час у Києві міністр МЗС Клімкін заявив про можливість виходу України з Мінських переговорів, а глава АП Андрій Богдан заговорив про якийсь референдум.

Заяву Клімкіна розцінюю, як емоційну, оскільки не запропоновано нового конструктивного формату переговорів.

Заяву Богдана вважаю не фаховаю і популістською. Більше того, запропонований референдум — спроба перекласти відповідальність з Верховного Головнокомандувача, Президента на народ.

Забезпечення територіальної цілісності і державного суверенітету — обов‘язок Президента. Саме Президент реалізує зовнішню політику.

Наполегливо пропоную всім новопризначеним особам вивчити всі відповідні документи.

Президенту — призначати нових керівників виключно після заслухання доповідей попередніх керівників.

Після заяви прем‘єра Гройсмана Президент мав його запросити і наказати продовжувати виконувати обов‘язки!

Президенту негайно треба заслухати доповідь Євгена Марчука щодо процесу в Мінську і відпрацювати подальшу тактику.

І головне: команді Зеленського — помовчіть! Потрібні фахові дії! Влада- це не змагання в розмовному жанрі. Пустопорожні владні заяви на тлі війни — це руйнування довіри до України на міжнародному рівні!

ПрацюйТЕ!

Share