У Москві невідомі зламали шию бойовичці ЛНР: у Росії «героїню» ховати не хочуть. Шукають місце в українській землі

У ванні зі зламаною шиєю: Відому бойовичку «ЛНР» знайшли мертвою у Москві.

29-річну жительку Одеси Катерину Токаренко, яка воювала у лавах бойовиків «ЛНР,» знайшли зі зламаною шиєю у квартирі в Москві

Як передає Depo.Донбас, про це повідомив на своїй сторінці в Твіттері блогер Necro Mancer.

«Токаренко Катерина Миколаївна (Івано-Франківськ / Одеса, 15/03/90) знайдена в Москві у ванній зі зламаною шиєю», — йдеться в повідомленні.

Відомо, що Токаренко має нагороди терористичної організації «ЛНР». Жила в Одесі, була активною учасницею антиукраїнських акцій під керівництвом відомого російського найманця Івакіна.

Згідно з даними на сайті «Миротворець», вона була активною учасницею антиукраїнських акцій під керівництвом відомого російського найманця Олексія Івакіна (інші імена: Німець, Зелений, Олексій Бетрункен, Олексій фон Бетрункен), який з лютого 2014 року займався прийомом і розміщенням в Одесі російських терористів, які брали участь у подіях на Куликовому полі.

На окупованій території Донбасу займалася підготовкою бойовиків, в т.ч. неповнолітніх, для бойових дій проти України.

Тіло бойовичку «ЛНР» Катерини Токаренко, яка загадково померла в Москві, родичі привезли ховати в Івано-Франківськ

Про це повідомляє Depo.Донбасс з посиланням на блогера і офіцера ЗСУ Анатолія Штірліца.

За його даними, тіло терористки привезли до Івано-Франківська ще 29 вересня. З тих пір місцеві активісти намагаються з’ясувати, як таке могло статися, і прагнуть перешкодити похованню бойовички на місцевому кладовищі.

«Зараз місцеві патріоти намагаються зрозуміти, у кого виникла така ідея? Якщо у рідних, то чому вони раніше не думали головою перед тим, як вона поїхала воювати за російських окупантів.

Так, вона вже не ворог, але цікаво, навіщо вони везуть їх сюди ховати, а не там,де вона воювали за «русскій мір»? » — йдеться в повідомленні

Share