У них є вказівки, що саме потрібно робити: В Естонії розкрили мережу російських агентів впливу, що діють у країнах світу

На форумі безпеки в Аспені, США, генеральний директор Департаменту зовнішньої розвідки Естонії Мікк Марран повідомив про розкриття агентів впливу Росії.

Про це повідомляє, повідомляє естонське агентство Delfi.

«Ми встановили мережу, яка складається з політиків, журналістів, дипломатів, бізнесменів, що насправді включає в себе агентів впливу Росії, яким кажуть, що їм слід робити.

Ми ясно бачимо, що ці люди нав’язують російський план дій», — сказав Марран.

Глава естонської зовнішньої розвідки попередив, що, незважаючи на саміт президентів Дональда Трампа і Володимира Путіна і на вигляд хороші відносини, загроза з боку Росії далеко не минула: останнім часом Кремль став, скоріше, більше використовувати у своїх цілях агентів впливу і збільшувати їх роль, зазначив Марран.

Естонська розвідка впевнена в тому, що всім цим людям дають вказівки, що саме необхідно робити.

Також Марран заявив, що Росія стала збільшувати роль агентів впливу і стала все більше використовувати їх у своїх цілях. Він вказав, що серед цих людей політики, які роками працювали на рівні місцевих самоврядувань, але тепер почали входити в національні парламенти різних країн.

Як приклад він навів політиків, які роками працювали на рівні місцевого самоврядування, а тепер стали проходити в національні парламенти та уряди країн.

«Що вони (росіяни — ред.) їм запропонували, це увага ЗМІ і політична підтримка, ексклюзивні бізнес-можливості та у поодиноких випадках також фінансова допомога», — зазначив Марран.

У той же час керівник естонської зовнішньої розвідки не погодився назвати жодного конкретного політика, дипломата або журналіста, щодо якого є підозра, що йдеться про агента впливу.

Share

2 Comments

  1. Pei Colvard

    I simply want to mention I’m very new to blogging and actually enjoyed this website. Most likely I’m want to bookmark your blog . You definitely come with fabulous articles and reviews. Kudos for sharing with us your webpage.

  2. Malcolm Lamorella

    Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life authors and blogs

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.