У них є вказівки, що саме потрібно робити: В Естонії розкрили мережу російських агентів впливу, що діють у країнах світу

На форумі безпеки в Аспені, США, генеральний директор Департаменту зовнішньої розвідки Естонії Мікк Марран повідомив про розкриття агентів впливу Росії.

Про це повідомляє, повідомляє естонське агентство Delfi.

«Ми встановили мережу, яка складається з політиків, журналістів, дипломатів, бізнесменів, що насправді включає в себе агентів впливу Росії, яким кажуть, що їм слід робити.

Ми ясно бачимо, що ці люди нав’язують російський план дій», — сказав Марран.

Глава естонської зовнішньої розвідки попередив, що, незважаючи на саміт президентів Дональда Трампа і Володимира Путіна і на вигляд хороші відносини, загроза з боку Росії далеко не минула: останнім часом Кремль став, скоріше, більше використовувати у своїх цілях агентів впливу і збільшувати їх роль, зазначив Марран.

Естонська розвідка впевнена в тому, що всім цим людям дають вказівки, що саме необхідно робити.

Також Марран заявив, що Росія стала збільшувати роль агентів впливу і стала все більше використовувати їх у своїх цілях. Він вказав, що серед цих людей політики, які роками працювали на рівні місцевих самоврядувань, але тепер почали входити в національні парламенти різних країн.

Як приклад він навів політиків, які роками працювали на рівні місцевого самоврядування, а тепер стали проходити в національні парламенти та уряди країн.

«Що вони (росіяни — ред.) їм запропонували, це увага ЗМІ і політична підтримка, ексклюзивні бізнес-можливості та у поодиноких випадках також фінансова допомога», — зазначив Марран.

У той же час керівник естонської зовнішньої розвідки не погодився назвати жодного конкретного політика, дипломата або журналіста, щодо якого є підозра, що йдеться про агента впливу.

Share

One Comment

  1. Pei Colvard

    I simply want to mention I’m very new to blogging and actually enjoyed this website. Most likely I’m want to bookmark your blog . You definitely come with fabulous articles and reviews. Kudos for sharing with us your webpage.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.