«У Росії та України з «общего» залишилося тільки одне ‒ державний кордон»: ця заява Зеленського розлютила Медведчука, який нарахував аж 6 спільних позицій. Українці сміються

Заява Зеленського про те, що у України і Росії немає нічого спільного, є великою помилкою, на писав на офіційній сторінці партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ голова Політради партії Віктор Медведчук.

Заява обраного президента України Володимира Зеленського про те, що у Росії та України з «общего» «залишилося тільки одне ‒ це державний кордон. 2295 кілометрів і 400 метрів», зроблена задля красного слівця, є великою помилкою і не відповідає дійсності.

Жодна мисляча людина не погодиться з цим твердженням.

Не знаю, про що «довго думав» пан Зеленський для того, щоб дійти такого висновку, але я впевнений і готовий це довести, що українців і росіян об’єднують:

  1. спільна тисячолітня історія;
  2. спільне слов’янське коріння;
  3. спільна православна віра;
  4. спільна культура і мова, якою розмовляє більше половини громадян України;
  5. спільними є мільйони родичів, які проживають у наших країнах;
  6. спільною для нас стала і завжди буде Велика Перемога у найкровопролитнішій війні за всю історію людства ‒ Великій Вітчизняній війні.

Якщо пан Зеленський не знає про це, не хоче чути або вирішив відмовитися від цього, піти шляхом Порошенка, можу сказати одне: мені дуже шкода.

Шкода українців. Багатьом буде прикро, якщо з’ясується, що вони поміняли шило на мило.

 

Share