У Росії заволали про провокацію: полонений український моряк розмовляв із комісаром Ради Європи англійською. Москалькова затребувала перекладача

Москалькова обурилася, що полонений український моряк розмовляв із комісаром Ради Європи англійською

Російський омбудсман Тетяна Москалькова обурилася, що полонений український моряк Денис Гриценко розмовляв із комісаром Ради Європи з прав людини Дунею Міятович англійською мовою.

Про це повідомив адвокат захоплених росіянами українських моряків Микола Полозов на сторінці у Facebook.

За словами Полозова, інцидент стався 4 квітня, коли Дуня Міятович разом з уповноваженою з прав людини в Росії Тетяною Москальковою відвідали в московському СІЗО Дениса Гриценка.

“Гриценко розмовляв з пані Міятович англійською мовою близько 10 хвилин.

Відповів на її запитання щодо стану здоров’я та умов утримання. Повідомив, що слідство не надає йому, а також іншим військовополоненим побачень з близькими, телефонних переговорів.

Крім того, Денис вказав на те, що робота цензорів – незадовільна, оскільки терміни передачі йому листів від рідних затягуються на 2-3 місяці.

Попросив особливу увагу приділити стану здоров’я поранених військовополонених”, – написав Полозов.

Адвокат розповів, що за словами Гриценка, його розмова англійською мовою з Міятович не сподобався омбудсмену Москальковій. Вона вимагала від перекладача перекласти їй все, що полонений моряк сказав комісару Ради Європи.

Share