У Росії злетів у повітря apсенaл збpoї. Рвуться бoeприпасu, села евакуюють: «Доведуть», що це диверсія українського безпілотника? А мо й шукатимуть нашу ДРГ у Красноярському краї

Вибухи у Росії: на охоплених вогнем складах зберігаються 40 тис. снарядів.

У Росії вибухають військові склади у Красноярському краї. Вогнем охоплено два майданчики для утилізації боєприпасів, на яких знаходяться близько 40 тис. артилерійських снарядів калібру 125 і 152 мм.

У силових структурах повідомили, що займання сховища порохових зарядів до боєприпасів сталося на складі матеріально-технічного забезпечення в Ачинському районі близько 13.00 за місцевим часом, передає Ракурс з посиланням на ТАСС.

У Центральному військовому окрузі зазначили, особовий склад військової частини евакуювали, наразі пожежники на бронетехніці намагаються локалізувати осередки займання.

Влада Ачинська закликає населення не пересуватися в бік селища Кам’янка, де розташована військова частина. Перекрито трасу Ачинськ — Назарове, до місця надзвичайної події спрямовано транспорт для евакуації населення.

За словами місцевих жителів, відбуваються дуже потужні вибухи, ударною хвилею пошкоджено розташовані поблизу будівлі. Вибухи на військових складах у Росії призвели до поранення щонайменше семи осіб. Серед постраждалих є дитина.

П’ятьом постраждалим медичну допомогу надали на місці, а ще двох осіб госпіталізовано, це військовослужбовці, повідомляє ТАСС із посиланням на дані з Ачинської міжрайонної лікарні.

Осколки від розриву снарядів розлітаються на відстань до 15 км, зазначили в екстрених службах.

Рятувальники евакуюють населення в радіусі 20 км від військових складів в Ачинську Красноярського краю, де тривають вибухи

Зокрема, до пунктів тимчасового розміщення вивозять жителів із селищ Новий Улуй і Кам’янка, на черзі — Малий Улуй та Улуй. Також триває евакуація дитячих літніх таборів. За останніми даними, вивезли вже понад 1 тис. осіб.

Очевидці повідомляють, що попри заклики влади зберігати спокій люди самостійно поспіхом залишають населені пункти, на дорогах спостерігаються затори.

Також зазначається, що житлові будинки, розташовані поблизу військової частини, де вибухають снаряди, сильно пошкоджені.

Раніше повідомлялося, що вибухи на складах боєприпасів військової частини № 74008 у Красноярському краї РФ почалися сьогодні близько 13.00 за місцевим часом.

Share