У це важко повірити: Чим займається одна із найбагатших спадкоємиць України? Не в Европах чи Америках, а в рідному українському місті

Хто вона, одна із найбагатших спадкоємиць України, Марія Пінчук.

Марія Вікторівна Пінчук – дочка відомого українського мільярдера Віктора Пінчука, передає Корупція.Інфо

Марія Пінчук народилася в місті Дніпропетровськ, школу закінчила в Лондоні, потім вступила до Дніпропетровського університету одночасно на два факультети: психологія та іноземні мови.

Навчалася Марія Пінчук дуже старанно. До речі, жодного разу не було помічено, щоб вона намагалася скористатися своїм становищем для відмінних оцінок.

Через деякий час в пресі з’явилася інформація про заміжжя Марії Пінчук, хоча чоловік виступав інкогніто, іншими словами, широкої громадськості не повідомлялося, чим займається чоловік Марії, і навіть як його звати.

Даний факт і сьогодні залишається таємницею для громадськості. До речі, багато українських женихів засмутилися від такої новини, оскільки Марія довгий час була однією з найбільш завидних наречених країни.

Через кілька місяців після весілля у молодят народилася дочка, яку назвали Маргаритою. Малятко себе почуває чудово, а дбає про неї в основному мама.

Марія – дочка мільярдера, який є власником значної частини вітчизняної промисловості, та й спадкоємиця на момент весілля мала пристойне придане – контрольний пакет компанії «Дайм» (торгівля чорним і кольоровими металами).

Марія Пінчук не володіє такими якостями характеру, які, як правило, властиві дітям забезпечених батьків, наприклад, як Періс Хілтон, яка вела аморальний і розпусний спосіб життя.

На відміну від неї, дочка Пінчука твердо знає, чого хоче в житті, домагається своїх цілей не грошима, а використовуючи свою працю і старанність. Цей приклад наочно демонструє, що кожна людина сама вибирає дорогу, незалежно від батьків.

Марія є найбагатшою спадкоємицею в Україні. Нещодавно в рейтингу найзаможніших українців Пінчук зайняв друге місце після олігарха Ріната Ахметова, у якого два сина, отже, дочка Пінчука Марія автоматично стала найбагатшою спадкоємицею.

Один з її улюблених проектів – це приватний міні-дитсадок Edhouse. Він почав працювати 5 років тому і до теперішнього часу досяг рівня одного з найбільш затребуваних у Дніпропетровську.

Парадоксально, що можливості Пінчук Марії безмежні, пише lisovasotnya.info

Будучи дочкою відомого в Україні мільярдера Віктора Пінчука, вона могла вибрати будь-який рід занять, включаючи шоу-бізнес, фешн-проекти і б’юті-салони. Але, замість цього, вона вважала за краще йти іншим шляхом. Вона обрала шлях, який вплине на якість освіти майбутнього покоління в своєму рідному місті Дніпропетровську та і в цілій Україні загалом.

Одним з фактів, який слід врахувати, є те, що свою рідну дочку Маргариту Марія теж віддала свого дитячого закладу.

Варто відзначити, що дитячий сад працює за затвердженою міністерством освіти України програмою. Але є ще одна особливість – діти відвідують спеціально облаштовану кімнату для ігрової терапії за методом Л.Л. Лендрета. Це унікальні заняття під наглядом психолога, спрямовані на згуртування групи.

Також потрібно зауважити, що крім дитячого садка у Марії є ще дуже важливий напрямок роботи – це психологічний центр.

У ньому працюють кваліфіковані психологи. У двох спеціально обладнаних кабінетах надається психологічна підтримка, як дітям, так і їхнім батькам.

Один з проектів психологічного центру – це підтримка сімей з Донбасу, сімей у яких один з членів сім’ї знаходиться зараз в зоні бойових дій або недавно повернувся звідти. Психологи центру консультують і допомагають таким сім’ям.

 

Share

One Comment

  1. Rey Hickson

    I just want to mention I’m very new to blogs and definitely loved your blog site. Almost certainly I’m going to bookmark your site . You really have amazing well written articles. Thanks a bunch for sharing your web page.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.