У це важко повірити: на Вінничині заїжджі московські попи та тітушки з «охорони храмів МП» у сільській церкві кричали «ганьба» воїну АТО та обзивали прихожан. Провокували…

Бунт «русского міра» у Вороновиці – рвані бюлетені, піп з Америки, ігнор Гімну України, «Ганьба» АТОвцю та зірвані збори громади за церкву.

25 січня у Вороновиці на зборах громади відбувся бунт – гучний і антиукраїнський! Бо в клуб на зібрання громади прибув десант “русского міра” в рясах, із плакатами та тітушками із числа охорони храмів МП!

Про це написав місцевий ресурс «33-й. Новини».

Спершу звучали прокльони, рвались бюлетені для реєстрації селян, обзивали опонентів вже накатами з методичок «іудами», «парашенкавцівцями» та «розкльніками»…

А коли почались збори, то «промосковські» гастролери співали свої молитви замість Гімну України і тупо брали на горло та крик «Віра наша славна – віра православна»!

В це важко повірити, але на 5-му році війни в Україні в залі у цйе вечір звучало багатоголосе «Ганьба!» 57-річному АТОвцю з Вороновиці…

А ще була ганебна «травля» 10 на одного!!! Бо у Вороновиці в холі клубу ціла зграє попів МП “напрягали” священика УПЦ – секретаря владики Симеона Владислава Демченка! І саме з вуст бородатої компанії звучало все від “іуди, зрадника і гол..го, до 30 срібників та розкольника…”.

Невже, Бог живе в душах цих священників? Чи він у їхніх серцях давно помер…?

Окреме шоу по-вороновицьки, яким 100% мало би займатись СБУ, влаштував Російський піп з Америки!!! Бо цей “гастрольор” в рясі на зборах громади договорився до того, що “у нас в Росії… Точніше Америці” переживают за братьєв!

І скандально заявив “про невизнання помісної православної церкви України ніде у світі”!

А ще звучали всім відомі тези «про громадянську братовбивчу війну на Донбасі…», про «єдіний славянский мір» та «каноническую церковь у Маскве»… Із нового – «ваш Єпіфанушка также моліцца за Кірілла… У нас відео єсть!»

Але як такі гості та пропагандисти у рясах потрапляють в Україну? І як так вийшло, що їм дають слово для проповіді цих кремлівських «темників» на президентській Вінниччині в ці доленосні часи???

Вже зрозуміло, що в області діє «бригада гастролерів» від МП, яка возить із собою хор «пєвчих» та команду «тітушок»… Їхня завдання – зривати збори в громадах, які хочуть перейти в помісну автокефальну церкву України…

І збори у Вороновиці 25-го січня фони фактично зірвали! Бо «на горло» в цій громаді збори щодо храму взагалі хотіли закрити без жодного рішення…

Але громада таки встояла і не дала себе «обібрати»! Вороновиця в цей вечір не програла… Але і не виграла…

Через гвалт “десанту” МП громада Вороновиці призупинила збори по церкві! Невже ви думали, що московіти так легко відпустять паству в незалежну від Кремля церкву?

Але перемога ще попереду! Все буде Україна!

Share