У Єгипті при загадкових обставинах загинув відомий київський ресторатор

11 травня під час відпочинку на відомому єгипетському курорті Шарм-ель-Шейх за загадкових обставин загинув київський ресторатор Валерій Петров.

Що стало причиною смерті, друзі загиблого не знають досі.

Про це в ексклюзивному коментарі OBOZREVATEL.UA розповіла подруга Петрова співачка Алла Медведєва.

«Два наших друга, ювелір Армандо Шадон і ресторатор Валерій Петров, поїхали відпочивати в Єгипет. 11 травня, як завжди, вони пішли на пляж.

Армандо розповідає, що коли Валера вийшов з моря, у нього на нозі була якась ранка. Вже через хвилину йому стало погано, він впав… Його відвезли в лікарню, намагалися якусь допомогу надати — але нічого не змогли зробити. Валера помер «, — говорить Медведєва.

За її словами, через три доби після загибелі Петрова, його близькі не знають причини смерті і насилу добилися дозволу на евакуацію тіла в Україну.

«Три дні домагалися, щоб тіло Валери передали додому. Боялися, щоб все не затягнулося і там не почався Рамадан, бо тоді взагалі зробити це було б проблематично… Підключили всіх друзів публічних, діймали консула, тому що всі ці три дні в консульстві нічого не робили. Говорили: потрібно, щоб родичі звернулися письмово…

Ну а якщо у людини немає родичів? Або вона з ними не спілкується?.. Добре хоч, там, на місці, був наш спільний друг, він там всіх смикав. І після того, як ми пригрозили підключити ЗМІ — в консульстві нарешті заворушилися «, — повідомила Медведєва.

Подруга загиблого підкреслює: на здоров’я Валерій Петров не скаржився.

«Абсолютно здорова людина вмирає в чужій країні. Та вони повинні були максимально оперативно все зробити!

Знаєте, я чомусь впевнена, що був би на місці Валери якийсь європеєць або американець — так би і було. Це нас чомусь вважають всюди «другим сортом», — обурюється Медведєва.

За її словами, знайомі загиблого зараз збирають гроші на перевезення його тіла в Україну.

Share

One Comment

  1. Tim Hiltunen

    I simply want to tell you that I am newbie to blogs and seriously savored you’re web page. Very likely I’m planning to bookmark your blog post . You actually have exceptional articles and reviews. Appreciate it for revealing your web-site.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.