Україна робить висновки з керченської ситуації: Так вже не буде. Крилаті ракети нових противокорабельних комплексів «Нептун» готові знищувати кораблі агресора

Готові знищувати кораблі супротивника: в Україні запустили крилаті ракети «Нептун» на захист Азова.

В Україні успішно завершилися випробування нових протикорабельних ракет «Нептун», які готові знищувати кораблі супротивника в рамках оборони Азовського узбережжя.

Про це повідомив міністр оборони Степан Полторак на урочистих заходах, присвячених Дню Збройних сил України, передає ONLINE.UA.

«Буквально 10 хвилин тому мені доповіли про успішне завершення випробувань противокорабельного комплексу «Нептун», про продовження ресурсу та модернізацію 125-го комплексу і навчальних пусках по морських цілях», — уточнив Полторак.

Він підкреслив, що успішне завершення випробувань «Нептуна» свідчить про те, що Україна не стоїть на місці, а робить висновки і поповнює ресурси для впевненої відсічі ворогу.

Полторак додав, що в рамках воєнного стану «планується передислокація частини підрозділів на загрозливих напрямках, щоб максимально зберегти в безпеці життя українців».

Про успішні випробування крилатих ракет «Нептун» також повідомив секретар Ради національної безпеки Олександр Турчинов. Він уточнив, що відбулося 8 пусків під час яких було знищено 8 надводних цілей.

Це дуже хороший результат, який доводить, що ці модернізовані комплекси здатні забезпечити надійний захист від агресії як з повітря, так і з моря, і значно підсилять берегову оборону Чорноморського та Азовського узбережжя, підкреслив Турчинов.

Нагадаємо, протикорабельних комплекс «Нептун» створили конструктори Державного Київського конструкторського бюро «Луч». Крилата ракета здатна вражати наземні і морські цілі, а головне її призначення знищення кораблів противника.

Дальність її польоту складає до 300 км.

Як повідомляв ONLINE.UA, перші випробування «Нептуна» були проведені в Одеській області.

Share