Україна «тремтить від страху»: Путін готує санкції проти фізичних та юридичних осіб

Під фізичними особами маються на увазі бізнесмени, політики та службовці, одним із заходів буде блокування їхніх активів у РФ и заборона на виведення капіталу.

Про це пише «Коммерсант» з посилання на власні джерела в уряді РФ.

Cанкції в першу чергу можуть торкнутися українських компаній-виробників добрив.

Видання зазначає, що на 1 серпня Мінекономіки, Мінпромторг і Мінфін Росії повинні представити «пропозиції по імпортованих з України товарах, щодо яких можуть застосовуватися заходи обмежувального характеру».

Джерело в уряді підкреслює, що дії РФ – «дзеркальна відповідь» на нібито аналогічні кроки з боку України.

Видання зазначає, що на сьогоднішній день в санкційних списках України знаходяться 1748 фізичних осіб та 756 юридичних осіб.

В останній раз цей перелік розширювався за рішенням Ради національної безпеки і оборони України, яке відбулося 2 травня, і був оформлений в указі президента Петра Порошенка 14 травня.

Як повідомлялося, Черногорія, Албанія, Норвегія, Україна і Грузія приєдналися до рішення Ради Європейського Союзу від 18 червня 2018 року про продовження терміну дії до 23 червня 2019 року санкцій, що передбачають заборону європейським компаніям вкладати інвестиції в окупований Крим та імпортувати товари з півострова.

Share

One Comment

  1. Ariana Lowell

    I just want to tell you that I’m all new to blogging and site-building and absolutely savored this web page. Most likely I’m planning to bookmark your blog post . You really come with good well written articles. Thanks a lot for sharing with us your blog.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.